WALMARK Omega-3 PURE Algae

1×30 cps, výživový doplnok

Značka: WALMARK
Na sklade
14,69
Doprava zadarmo nad 29,90 €
14 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X41919 ADC

Výživový doplnok obsahujúci 100 % rastlinnú DHA z obnoviteľného rastlinného zdroja, obohatenú o vitamíny D3 a B1.

  • 3-krát vyššia koncentrácia DHA než v bežnom rybom oleji.
  • Olej z rias je štandardizovaný na 40 % DHA. Riasy sú v moriach prvotným zdrojom omega-3 mastných kyselín a ponúkajú udržateľnú alternatívu nadmerného rybolovu vo svetových oceánoch.
  • 100 % rastlinný zdroj DHA. Bez rybieho pachu a chuti.
  • Vyrobené držiteľom certifikátu GMP.
  • Bez lepku a bez laktózy. Bez rýb.
  • Vhodné pre tehotné.
  • DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu.
  • DHA prispieva k udržaniu dobrého zraku.
  • Vitamín B1 (Tiamín) prispieva k správnej funkcii srdca.
  • Vitamín D3 prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

 

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka denne, po jedle.
Priaznivý účinok dosiahnete pri dennom príjme 250 mg DHA. Na dosiahnutie maximálneho efektu užívajte pravidelne každý deň.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.  

 

Výživové doplnky od spoločnosti Walmark sa vyrábajú v súlade s certifikátom GMP. Tento certifikát je udeľovaný len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte pred tým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických liečiv, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť.   Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.  Certifikát zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.