Kietla Slnečné okuliare ROZZ 1-2R FLUO ORANGE

1×1 ks

Značka: KIETLA
Prémiové slnečné okuliare vyvinuté francúzskymi odborníkmi špeciálne pre malé deti. Poskytujú tú najvyššiu ochranu UV filtrov spolu s filtrom modrého svetla v kvalitných polarizovaných polykarbonátových sklách.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
28,99
Doprava zadarmo

O produkte

X55459

Prémiové slnečné okuliare vyvinuté francúzskymi odborníkmi špeciálne pre malé deti. Sú jedinečné vďaka nerozbitnému, flexibilnému, extra ľahučkému rámu, ktorý netlačí za uškami ani na nose. Poskytujú tú najvyššiu ochranu UV filtrov spolu s filtrom modrého svetla v kvalitných polykarbonátových sklách.

Dokonalá ochrana a dokonalý dizajn aj pre tie najmenšie deti. 100% ochrana 100% UVA, UVB a UVC filter, kategória 3 odolné polykarbonátové sklá (kvalitnejší filter ako akrylové sklá) novinka

– Blue Blocker

– filter škodlivého modrého svetla dostatočná veľkosť skiel, aby zatienila celé okolie očí certifikované podľa európskych noriem EN ISO 12312-1:2013/A1:2015

Bezpečnosť nerozbitný ohybný rám

– deti bočnice nezlomia ani nevykrútia bez nebezpečných pántov a skrutiek, ktoré znamenajú nebezpečenstvo pri úrazoch

Pohodlie ultra ľahký a flexibilný rám bočnice tenké a tvarované, aby netlačili za uškami odnímateľná gumička udrží okuliare správne nasadené.

Rešpekt k prírode plne recyklovateľné nerozbitné = dlhá životnosť praktický obal „CARRY-ME“ z recyklovaného papiera

Doplnky v balení: prispôsobiteľný popruh vrecúško na okuliare vhodné aj na čistenie okuliarov.

Možnosť vloženia dioptrických skiel, informujte sa u Vášho optika.

Veľkosť 1-2 roky:

Šírka okuliarov: 104 mm

Výška okuliarov: 39 mm

Dĺžka stránic: 120 mm

Detské oči sú na slnko veľmi citlivé a zraniteľné. Šošovka ešte nie je dostatočne vyvinutá, aby chránila sietnicu ako u dospelých. Šošovka sa vyvíja až do veku 12 rokov dieťaťa. Dovtedy veľká časť UV žiarenia prechádza až k sietnici a spôsobuje poškodenia, ktoré sa vekom kumulujú a môžu sa prejaviť až v dospelosti. Preto je veľmi dôležité chrániť oči detí už od malička.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.