Odšťavovač citrusov Camry CR 4006

Značka: CAMRY

Profesionálny lis na citrusy Camry CR4006 je praktický a dizajnérsky produkt, vďaka ktorému si môžete vychutnať čerstvú ovocnú šťavu každý deň! Žiadne ďalšie výhovorky pre nedostatok času! Pohodlie a jednoduchosť použitia z neho urobí ideálny nákup pre každého, kto si cení zdravé jedlo a čerstvo sp.

65,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Odšťavovač citrusov Camry CR 4006

f74df79c-37b0-4d49-927f-eb734b8db74d

Hlavný popis produktu

Profesionálny lis na citrusy Camry CR4006 je praktický a dizajnérsky produkt, vďaka ktorému si môžete vychutnať čerstvú ovocnú šťavu každý deň! Žiadne ďalšie výhovorky pre nedostatok času! Pohodlie a jednoduchosť použitia z neho urobí ideálny nákup pre každého, kto si cení zdravé jedlo a čerstvo spracované šťavy ako doplnok výživy! Toto profesionálne zariadenie je vybavené výlevkou a rukoväťou, ktorá uľahčuje udržiavanie ovocia počas odšťavovania. Vďaka vysokej kvalite oceľového plášťa bude tento odšťavovač slúžiť mnoho rokov! Vďaka malej veľkosti a ľahkosti skladovania je ideálny pre akýkoľvek typ kuchyne aj tie najmenšie, kde sa počíta každý centimeter priestoru!

Charakteristika a technické údaje:
2 nástavce na citróny a grapefruity
Tichý
Stlačenie pákou
Funkcia proti odkvapkávaniu
Automatické zapnutie / vypnutie
Moderný dizajn
Maximálny výkon: 500 W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.