Odšťavovač citrusov Adler AD 4013 biely

Značka: ADLER

Lis na citrusy Adler AD4013 s maximálnym výkonom 800 W umožňuje efektívne pripraviť čerstvú šťavu z citrónov, pomarančov a grapefruitov

39,76
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Odšťavovač citrusov Adler AD 4013 biely

30448f5a-f072-4efa-835b-b70ddee8007b

Hlavný popis produktu

Lis na citrusy Adler AD4013 s maximálnym výkonom 800 W umožňuje efektívne pripraviť čerstvú šťavu z citrónov, pomarančov a grapefruitov. Ochranný kryt zabraňuje striekaniu šťavy po stole alebo kuchynskej linke. Odšťavovač má 2 lisovacie kužele, vhodné pre ovocie rôznych priemerov, ktoré umožňujú vytlačiť všetku šťavu a neplytvať žiadnymi citrusmi. Pohodlie a jednoduchosť používania z neho robí ideálny prístroj pre každého, kto oceňuje zdravú výživu a čerstvé, nespracované šťavy ako doplnok stravy. Elegantný vzhľad a jednoduché skladovanie ho predurčujú do každého typu kuchyne, dokonca aj do tej najmenšej, kde sa počíta každý centimeter priestoru.

Charakteristika a technické údaje:
2 lisovacie kužele na veľké a malé ovocie
Systém proti odkvapkávaniu
Automatické zapnutie/vypnutie
Sito oddeľujúce šťavu od dužiny je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
Jednoduché čistenie
Jednoduchá demontáž
Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu
Protišmykové nožičky
Moderný dizajn
Výkon: nom. 200 W, max. 800 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Výlevný kanálik umožňuje vytlačiť šťavu priamo do pohára na čaj alebo džús, takže nemusíte používať ďalšie nádoby. Automatické zapínanie a vypínanie a sito oddeľujúce šťavu od dužiny vyrobené z nehrdzavejúcej ocele predlžujú životnosť zariadenia. Systém proti odkvapkávaniu zase pomáha udržiavať odšťavovanie čisté. Protišmykové nožičky udržia prístroj na mieste, takže sa nemusíte báť, že by sa odšťavovač počas práce pohyboval po stole. Je to elektrický odšťavovač, takže na odšťavovanie nepotrebujete veľkú silu.
Ďalšou výhodou je ľahké čistenie odšťavovača a jednoduchá demontáž jednotlivých prvkov. Odnímateľné časti sú navyše vhodné do umývačky riadu. Odšťavovač citrusov Adler AD4013 vás povzbudí k častejšej príprave chutných a aromatických štiav.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.