Nachádzate sa: Dr.Max > O NÁKUPE > Extra body za nákup

Extra body za nákup

Všetci nakupujúci v internetovej lekárni www.drmax.sk, ktorí sa zaregistrovali a majú Vernostnú kartu Dr.Max získajú za nákup extra body.

Ako to funguje?

Za každých minutých 25 centov nákupu dostanete 1 bod.

5 bodov má hodnotu 1 cent.

Počet bodov je uvedený pri každom produkte pod jeho predajnou cenou.

Celkový počet získaných bodov za nákup je uvedený pri objednávacom procese.

Ako je možné extra body získať?

Pre získanie bodov je potrebné zadať v procese registrácie alebo pri objednávaní číslo Vernostnej karty Dr.Max. Číslo karty nájdete na jej zadnej strane.

Extra body za nákup nie je možné získať bez registrácie v internetovej lekárni a bez uvedenia platného čísla Vernostnej karty Dr.Max.

V prípade, že nemáte vernostnú kartu Dr.Max, môžete o ňu požiadať online po registrácii, alebo ju získate v ktorejkoľvek z viac ako 280 lekární Dr.Max na Slovensku úplne zdarma.

Ako a kde je možné získané body použiť?

Body pripísané na bodové konto Vernostnej karty Dr.Max je možné použiť pri ďalšom nákupe nasledujúci pracovný deň v ktorejkoľvek z viac ako 280 lekární Dr.Max na Slovensku a čerpať ich ako zľavu z ceny nákupu voľnopredajného sortimentu. Získané body môžete tiež využiť na zľavu pri online nákupe, alebo ich vymeniť za vybrané produkty Dr.Max.

Bioderma.jpgDr-Max.pngEucerin.jpgJamieson.pngLA-ROCHE-POSAY.pngOmron.pngSunar.pngVichy.jpg

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek