Nutrilon 1 HA PROSYNEO

1×800 g, detská výživa, od narodenia

Značka: NUTRILON
Nutrilon 1 HA PROSYNEO, od narodenia, 800 g, dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku určená pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka
Na sklade
21,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
21 bodov na vernostnú kartu

O produkte

D1032 ADC

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku pre deti od narodenia pri alergii v rodine. Je určená pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka a súvisiacich prejavov alergických ochorení.

Spôsob použitia

Pred samotnou prípravou mliečnej výživy sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Potom sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Teplota výživy sa skontroluje kvapnutím na vnútornú časť zápästia.