NUPO ONE MEAL+PRIME tyčinka – náhrada jedla – Chrumkavý Kokos

1×360 g, náhrada jedla

Značka: NUPO
Nupo One Meal +Prime tyčinka - Chrumkavý Kokos je veľmi luxusná tyčinka určená na chudnutie a reguláciu hmotnosti - bez pridaných cukrov!
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
3,79
Doprava zadarmo nad 29,90 €
3 body na vernostnú kartu

O produkte

X45312

Nupo One Meal +Prime Chrumkavý Kokos je plnohodnotná náhrada jedla v podobe tyčinky určená na chudnutie a udržiavanie hmotnosti - bez pridaných cukrov! Obsahuje vysoký obsah bielkovín a vláknin, vrátane všetkých dôležitých vitamínov, minerálov a kyseliny linolovej. A to všetko v jednej porcii jedla, ktorá obsahuje cca 200 kcal - jednoduché a pohodlné. Chuť mliečnej čokolády a chrumkavých kokosových lupienok je priam neodolateľná. Používa sa ako náhrada jedla dvakrát denne v kombinácii s diétou, ktorá má obmedzený obsah energie. One Meal +Prime - Chrumkavý Kokos prispieva k chudnutiu *.

* Nahradenie jedného denného jedla s diétnou porciou Nupo, ktorá má obmedzený obsah energie prispieva k udržaniu hmotnosti po chudnutí. Nahradenie dvoch denných jedál s diétnou porciou Nupo, ktorá má obmedzený obsah energie prispieva k úbytku hmotnosti. Je dôležité však zachovať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

S Nupo One Meal sme vytvorili zdravé, chutné a úplné nutričné jedlo s nízkym obsahom kalórií, ktoré si môžete vziať aj na cesty. Obsahuje všetky bielkoviny, vlákniny, vitamíny a minerály, ktoré potrebujete. Skutočná nízkokalorické jedlo, ktoré má len približne 200 kalórií. Nupo One Meal tyčinky sú ideálne na rušné dni, tréningy a na udržanie príjmu kalórií. Keď sme zaneprázdnení, máme tendenciu sa pozabudnúť a obrátiť sa na nezdravé riešenie. Nupo One Meal je tá správna voľba.

POUŽITE ONE MEAL NA CHUDNUTIE *, AK POTREBUJETE ... •nahradiť 1-2 hlavné jedlá dňa s približne 200 kalóriami/jedlo. •prijať všetky bielkoviny, vlákniny, vitamíny a minerály, ktoré potrebujete v jednom v jedle. •náhradnú jedla na chudnutie a udržiavanie hmotnosti.

ONE MEAL TYČINKA VÁM ZAPEZPEČÍ ... •lahodné a nízkokalorické jedlo, ktoré si môžete vziať so sebou kdekoľvek. •uspokojiť váš hlad a zároveň potešiť vaše chuťové poháriky. •vysokoproteínové riešenie s vysokým obsahom vláknin pre rušné rána a stresujúce popoludnia. •nízkokalorické a výživné jedlo pred a po cvičení. •udržanie úbytku hmotnosti a reguláciu hmotnosti. •udržateľný zdravý životný štýl.