NUK for NATURE BOX cumlík latex 0-6m

1×2 ks, cumlík

Značka: NUK

Latexový cumlík NUK for Nature, vhodný pre správny vývoj čeľuste, z prírodného kaučukového latexu.

6,66
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUK for NATURE BOX cumlík latex 0-6m 1×2 ks, cumlík

X024260

Hlavný popis produktu

NUK for Nature - prirodzený, upokojuje. Prirodzene upokojujúci.
Príroda upokojuje najlepšie. Preto pri výrobe našich cumlíkov NUK for Nature tvoria prírodné suroviny minimálne 98 %. Pevné časti vyrábame z udržateľných plastov. Prírodný pôvod je nezávisle certifikovaný. Mäkký náustok je vyrobený z čistého prírodného kaučuku. Obnoviteľná surovina 100 % rastlinného pôvodu je veľmi mäkká, teplá a mimoriadne pružná.
NUK for Nature však neznamená, že udržateľnosť sa končí cumlíkom. Aby uhlíková stopa cumlíka bola ešte menšia, všetky procesy počnúc využitím prírodných surovín cez výrobu s využitím obnoviteľných zdrojov energie sú optimalizované tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. A ideme ešte ďalej. Každý deň pracujeme na tom, aby naše výrobky boli ešte prírodnejšie a udržateľnejšie.
Originálny tvar NUK je tiež inšpirovaný prírodou - hore zaguľatený, dolu plochý. Cumlík NUK for Nature sa preto ľahko pritisne k podnebiu a nechá dostatok miesta pre jazyk. Cumlík prijíma 95 % bábätiek, je mimoriadne šetrný pri dojčení a nespôsobuje nesprávny vývoj zúbkov ani čeľustí.**
Z týchto a mnohých ďalších dôvodov cumlík NUK for Nature odporúčajú lekárski odborníci** a je obľúbený u rodičov, ktorí dbajú na ochranu životného prostredia.
NUK for Nature. Upokojuje udržateľným spôsobom.
*Tento plast je 100 % spojený s obnoviteľnými surovinami. V súlade s prístupom hmotnostnej bilancie a certifikátom spoločnosti ISCC PLUS.
** Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2017

V záujme udržateľnosti: Cumlík NUK s opakovane použiteľným balením
Udržateľnosť je pre nás najvyššou prioritou. Chceme dať rodičom možnosť opakovane použiť naše balenie po rozbalení bez toho, aby sa muselo vyhodiť. Preto každý nový cumlík NUK teraz dodávame v odolnom, opakovane použiteľnom udržateľnom balení, v ktorom sa cumlík udržuje čistý a v bezpečí hlavne na cestách, keď je balenie ideálnym riešením, ako udržať obľúbeného spoločníka detí v čistote.
Tieto cumlíky NUK sú vyrobené z prírodného kaučukového latexu a kompletne vyrobené v Nemecku. Samozrejmosťou je, že neobsahujú BPA a sú v súlade európskou bezpečnostnou normou EN1400. Pozorne si prečítajte priložené pokyny a varovania. Informácie o výrobku a číslo výrobku si odložte pre budúce použitie. Latexové cumlíky by sa mali meniť každé 1-2 mesiace, alebo najneskôr, keď začnú lepiť.

• 98 % prírodných surovín - min. 98 % tvorí prírodný kaučuk a zvyšok udržateľný plast*
• Od surovín až po výrobu s využitím obnoviteľnej energie - všetky procesy optimalizujeme tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu a mali čo najmenšiu uhlíkovú stopu
• Originálny tvar NUK - inšpirovaný prírodou, mimoriadne vhodný pri dojčení**, prijíma ho 95 % bábätiek**
• Odporúčané lekárskymi odborníkmi** - nespôsobuje nesprávny vývoj zúbkov ani čeľustí**
• Bez BPA, 2 kusy v balení, balené do udržateľného PP boxu*

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.