NUK Cumlík Classic HAPPY DAYS SI, V2 (6-18m.)

1×2 ks, cumlík, 6-18m

Značka: NUK
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
7,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
7 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X36445

• Vylepšený tvar cumlíka NUK – cumlík má rovnaký tvar ako bradavka matky pri dojčení, dokonale padne do úst dieťaťa pri cicaní
• Vďaka užšiemu a plochejšiemu tvaru nasávacej časti sa znižuje tlak na zuby a čeľusť 
• Plochá nasávacia časť a hladká spodná strana sú pre dieťa príjemné a podporujú prirodzené cicanie
• Odolný a znova použiteľný obal
• bez BPA

Pre trvale udržateľný rozvoj: cumlíky NUK majú znova použiteľné obaly 
Trvale udržateľný rozvoj je pre nás dôležitý, preto chceme rodičom poskytnúť možnosť, aby sa obaly našich produktov dali použiť opakovane. Každý cumlík značky NUK sa preto dodáva v odolnom puzdre, vďake čomu je cumlík vždy chránený pred nečistotami a vlhkosťou ‒ ideálne na prechádzke, aby sa obľúbený cumlík nezašpinil ani nenamočil.
Silikónový cumlík NUK Happy Days ‒ pre veselý a farebný každodenný život dieťaťa
So svojimi jasnými a veselými motívmi prinášajú cumlíky NUK Happy Days každý deň veľa farieb a radosti vášmu malému pokladu. Praktický krúžok na cumlík je vyrobený z vysokokvalitného polypropylénu a je vhodný na uchopenie aj do tých najmenších ručičiek. Priesvitný silikón sa ľahko čistí, je chuťovo neutrálny, bez zápachu a je odolný voči vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, možno ho vyvárať a má hladký povrch.
Všetky cumlíky NUK majú NUK Air Systém, ktorý umožňuje, aby vzduch z cumlíka unikal, teda aby ho dieťa nehltalo. Vďaka tomuto systému cumlík zostáva mäkký a ľahko sa prispôsobí detským ústam.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.