Novama Prime + Ramenný Tlakomer S Esh A Ihb, Ružový

1×1 ks, tlakomer

Značka: NOVAMA

Tlakomer Novama Prime + je moderný tlakomer značky Novama, ktorý sa vyznačuje novými pokročilými funkciami a klinickým overením pre použitie v tehotenstve. Ide o technologicky najvyspelejší tlakomer za prijateľnú cenu.

41,89
Doprava zadarmo

O produkte: Novama Prime + Ramenný Tlakomer S Esh A Ihb, Ružový 1×1 ks, tlakomer

X65395

Hlavný popis produktu

Najvyšší technický štandard. Tento tlakomer je schválený na použitie počas tehotenstva! Technika používaná v automatických oscilometrických tlakomeroch môže byť nepresná s tzv špeciálne skupiny pacientov. Príkladom toho sú tehotné ženy, u ktorých tlakomer, ktorý bol schválený pre iných pacientov, nemusí poskytovať presné údaje pre nich. Orgány pre medicínske štandardy vyžadujú, aby bol tlakomer odporúčaný tehotným ženám iba vtedy, ak bol testovaný a schválený pre túto konkrétnu skupinu pacientov. Tlakomer Novama Prime + bol testovaný a kvalifikovaný ako zariadenie vhodné na používanie tehotnými ženami, čo dokazuje jeho najvyšší technický štandard. Detekuje arytmiu. Tlakomer Novama Prime + je prístroj, ktorý nielen meria krvný tlak, ale má aj funkciu detekcie arytmií. Vďaka funkcii IHB - (Irregular Heart Beat) vás upozorní, ak vaše srdce bije nepravidelne. Srdcové arytmie sú stav charakterizovaný rýchlym, pomalším a nepravidelným srdcovým rytmom. U niektorých pacientov je porucha úplne asymptomatická, u iných môže byť život ohrozujúca. Maximálna presnosť merania. Novama Prime + zaručuje presnosť a bezpečnosť meraní, a to vďaka parametrom klinicky certifikovaným nezávislou organizáciou ESH - European Hypertension Association, ako aj prísnemu procesu riadenia kvality ISO 9001 a ISO 134855. Odstránenie chýb merania. Funkcia AVG spriemerovania 3 meraní zaisťuje, že výsledok nebol narušený dočasným kolísaním krvného tlaku alebo vonkajšími faktormi. Spriemerovanie výsledkov 3 meraní eliminuje akékoľvek prechodné zmeny tlaku. Tlakomer Prime + navyše zobrazuje priemer meraní uskutočnených ráno a večer za posledných 7 dní. Vďaka oddeleným informáciám o trende ranného a večerného merania môžete svojmu lekárovi poskytnúť ešte presnejšie údaje. Novama Prime + maximálny komfort po celé roky.

5-ROČNÁ ZÁRUKA

5-ročná záruka je najlepším dôkazom vysokej kvality tlakomeru Novama Prime +

OVLÁDANIE JEDNÝM TLAČIDLOM

Tlakomer Novama Prime + je technologicky vyspelé zariadenie, no jeho používanie zostáva veľmi jednoduché a pohodlné. Tlakomer spustíte jedným tlačidlom!

PREHĽADNÝ DISPLEJ

Prístroj má veľký kontrastný LCD displej, z ktorého ľahko odčítate podsvietený výsledok merania.

INTERPRETÁCIA VÝSLEDKOV SÚLADE S WHO.

Čitateľná stupnica umiestnená na tlakomere umožňuje nezávislé, rýchle vyhodnotenie merania v súlade s usmerneniami Svetovej zdravotníckej organizácie - WHO.

JEMNÉ, BEZTLAKOVÉ MERANIE.

Tlakomer Prime + meria krvný tlak mimoriadne šetrne vďaka meracej technológii pri pumpovaní manžety. Meranie sa vykonáva počas nafukovania manžety. Počas testu je cítiť mierny tlak, oveľa jemnejší ako pri zariadeniach staršej generácie.

INDIKÁTOR ZALOŽENIA MANŽETY.

Presné meranie je možné vďaka univerzálnej manžete so širokým rozsahom obvodov paže, 22-42 cm. Správnu veľkosť manžety si môžete overiť tak, že skontrolujete, či je vertikálny INDEX v rozsahu označenom symbolom OK na manžete.

PRÍSTUP K AC NAPÁJANIU CEZ USB.

Tlakomer Novama Prime + je dodávaný so súpravou batérií, ale je tu dodatočná možnosť napájať zariadenie pomocou USB nabíjačky. Váš tlakomer bude vždy pripravený na použitie vďaka možnosti nabíjania cez USB kábel. Nemusíte zabúdať na pravidelný nákup batérií. Vyberte nabíjanie cez USB. (USB kábel je k dispozícii samostatne). Tlakomer Novama Primie + je výbornou voľbou pre všetkých, ktorým záleží na zdravom životnom štýle. Ide o ponuku najvyššej kvality za prijateľnú cenu. Zariadenie je dostupné v 3 farebných prevedeniach.

Balenie obsahuje:

  • Novama Primie + tlakomer
  • Univerzálna manžeta s indikátorom INDEX 22-42 cm
  • 4 AAA batérie Návod na použitie
  • Pohodlné puzdro na uloženie celej súpravy

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.