NOVAMA HOME Ramenný tlakomer s indikátorom IHB a ESH

1×1 ks

Značka: NOVAMA

Veľmi praktický tlakomer určený aj pre starších ľudí s poruchou zraku. Veľké tlačidlo štartu je prispôsobené pre starších, zrakovo postihnutých ľudí a uľahčuje meranie tlaku.

26,79
Ušetríte 13%

Pôvodná cena:  30,89 €  ·  zľava 4,10 €

Najnižšia cena pred zľavou: 30.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NOVAMA HOME Ramenný tlakomer s indikátorom IHB a ESH 1×1 ks

X55278

Hlavný popis produktu

Klinicky presný a spoľahlivý. Index ESH znamená klinickú presnosť, čo označuje, že dôveryhodnosť vykonaných meraní bolo potvrdené v Európskej spoločnosti pre hypertenziu (ESH). Preto pri meraní sme si istí , že získaný výsledok je spoľahlivý. Funkcia pripomenutia / alarm pre meranie. Tento model má funkciu pripomienok, ktorá umožňuje nastaviť 3 rôzne alarmy za deň.

Funkcia pripomínania je veľmi užitočná pre ľudí, ktorí si merajú tlak v konštantných, špecifických časoch dňa, napr. pre presné zaznamenávanie výsledkov a monitorovanie hypertenzie. Manžeta s indikátorom INDEX. Širšia manžeta na tlakomere HOME má veľkosť 22-33cm manžeta umožňuje použitie tlakomera aj pre väčšiu skupinu ľudí. Nastavenie správneho nasadenia manžety sa dá overiť kontrolou, či je vertikálny indikátor INDEX v priestore označenom symbolom OK.

Nesprávne nasadená manžeta môže spôsobiť nesprávne merania. Interpretácia výsledku podľa WHO. Indikátor hypertenzie zobrazí rozsah, v ktorom je výsledok WHO. Vďaka tomu bude užívateľ schopný určiť svoj zdravotný stav a konzultovať výsledok so svojím lekárom. Zaznamenáva IHB.

Zariadenie pri meraní zaznamenáva hodnoty IHB indexu - nepravidelný srdcový rytmus a pulz (IHB - Irregular Heart Beat). Na displeji sa zobrazí symbol srdca v dvojitých zátvorkách. Priemerovanie 3 meraní, funkcia F3. Jediným tlačidlom zobrazí tlakomer priemer posledných troch meraní, aby ste mohli skontrolovať opakovateľnosť výsledkov a konzultovať merania so svojím lekárom.

Technické parametre:

-Veľkosť manžety 22 - 33 cm,

-Pamäť zariadenia: 60 meraní,

-Hmotnosť zariadenia: 259 g (bez batérií),

-Rozmery 12,8 x 15 x 5,9 cm,

-Rozsah merania 30 - 280 mmHg,

-Rozsah merania tepovej frekvencie 40-199 tepov / min,

-Automatické vypnutie,

-Presnosť indikácie tlaku +/- 3 mmHg,

-Presnosť indikácie srdcovej frekvencie +/- 4%. -Záruka 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.