NOVAMA 4HEAD HTD8813 Profesionálny bezdotykový teplomer

1×1 ks

Značka: NOVAMA

Bezkontaktný infračervený teplomer NOVAMA 4HEAD reaguje na súčasnú situáciu. Môže byť úspešne použitý ako na intenzívne, tak aj na časté kontrolné meranie v zdravotníckych zariadeniach aj doma na diagnostiku sezónnych infekcií.

54,99
Doprava zadarmo

O produkte: NOVAMA 4HEAD HTD8813 Profesionálny bezdotykový teplomer 1×1 ks

X55282

Hlavný popis produktu

Užitočný v zdravotníctve aj v domácnosti. Novama 4Head je univerzálny teplomer veľmi užitočný v zdravotníctve a v každej domácnosti. Meria telesnú teplotu, teplotu jedla a miestnosti. Profesionálny teplomer je vždy pripravený na použitie. Novama 4Head nie je potrebné zapínať. Stačí stlačiť spúšť a prečítať si výsledok.

4Head je kvalita od spoločnosti Novama, o čom svedčí trojročná záruka. 4Head je zdravotnícka pomôcka v úplnom zmysle slova. Spĺňa najnovšie požiadavky na bezkontaktné teplomery. Presnosť je potvrdená klinickými testami notifikovaného orgánu. Perfektná vzdialenosť - 5 cm. NOVAMA 4HEAD je profesionálny lekársky teplomer, ktorý umožňuje bezkontaktné meranie vo vzdialenosti 5 cm od čela testovanej osoby s mimoriadnou presnosťou 0,2 C.

Novama 4Head je klasický bezkontaktný teplomer, ktorého výhody poznajú zdravotnícki pracovníci už roky. Je to pohodlný teplomer s ergonomickým tvarom, ktorý perfektne padne do ruky. Môže vykonávať meranie za meraním vďaka technickým možnostiam. Novama 4Head reaguje na výzvy doby, v ktorej žijeme každý deň. Klasický tvar a bezkonkurenčná ergonómia. NOVAMA 4HEAD má tvar typický pre lekárske klinické teplomery a je o niečo menší od nich.

Vďaka tomu perfektne padne do ruky a poskytuje komfort používania. Meranie pomocou teplomeru v tvare „pištole“ s tlačidlom na prednej strane je pre obsluhu (napr. Rodiča) oveľa pohodlnejšie. Novama 4Head je mimoriadne funkčný teplomer, ktorý má funkcie: -pamäť 50 meraní a alarm, ktorý si môžete nakonfigurovať podľa svojich vlastných nastavení, -farebná interpretácia výsledkov ukazuje, ako porozumieť nameraným hodnotám

Bezkontaktný infračervený teplomer Novama 4Head.

- vysoká presnosť,

-bezpečná meracia vzdialenosť - 5 cm,

-farebná interpretácia teploty,

-pamäť 50 meraní,

-jednoduché použitie,

-tichý mód,

-alarm horúčky,

-automatické vypnutie,

-indikátor spotreby batérie,

-meria tiež teplotu vzduchu, tekutín, kúpeľa a jedál Jednoduché, intuitívne meranie a farebná interpretácia teploty.

Namierte snímač teplomera na stred čela pacienta. Priblížte teplomer k čelu, nie ďalej ako 5 cm, bez toho, aby ste sa dotkli čela. Stlačte spúšť (ON). Teplomer sa zapne, zmeria teplotu a do 2 sekúnd zobrazí výsledok merania.

Obrazovka LCD sa rozsvieti v jednej z troch farieb v závislosti od nameranej teploty: Zelená - normálna teplota; Oranžová - zvýšená teplota; Červená - horúčka. Obsah balenia: teplomer, užívateľská príručka, 2 batérie AAA.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.