NOŠTEK

Zoradiť podľa
1×1 ks, nosová odsávačka
Nosová odsávačka pripojiteľná na vysávač. Pomáha odstraňovať nadmerné množstvo hlienov u detí, ktoré nevedia smrkať. Uľahčuje dýchanie. Plast.
1×1 ks, odsávačka hlienu
Bezpečná odsávačka nosových hlienov s mäkkou hlavicou, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač. Dá sa rozobrať na viac častí a preto sa veľmi jednoducho čistí a sterilizuje.
1×1 set, odsávačka
Bezpečná odsávačka nosových hlienov, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač. Dá sa rozobrať na viac častí a preto sa veľmi jednoducho čistí a sterilizuje.
1×1 ks, nosová odsávačka
Nosová odsávačka pripojiteľná na vysávač. Pomáha odstraňovať nadmerné množstvo hlienov u detí, ktoré nevedia smrkať. Uľahčuje dýchanie. Sklo.

Noštek odsávačka hlienov a nosová aerodisperzia pomôže vášmu bábätku opäť voľne dýchať. Odsávačka Noštek rýchlo odstráni sekrét z nosovej dutiny. Jej konštrukcia je špeciálne prispôsobená na odsávanie nosových hlienov dojčiat. Jednoducho sa čistí a sterilizuje. V prípade zaschnutých hlienov použite Noštek spray. Účinne rozpúšťa sekrét, je bezpečný, nenávykový a vhodný na každodenné vyplachovanie nosa bábätiek.

\