NOŠTEK

  (4)
NOŠTEK
Zoradiť podľa
 • 5.0
  (3)
  Bezpečná odsávačka nosových hlienov, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač. Dá sa rozobrať na viac častí a preto sa veľmi jednoducho čistí a sterilizuje.
 • NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV Z PLASTU

  1×1 ks, nosová odsávačka
  5.0
  (3)
  Nosová odsávačka pripojiteľná na vysávač. Pomáha odstraňovať nadmerné množstvo hlienov u detí, ktoré nevedia smrkať. Uľahčuje dýchanie. Plast.
 • 5.0
  (3)
  Bezpečná odsávačka nosových hlienov s mäkkou hlavicou, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač. Dá sa rozobrať na viac častí a preto sa veľmi jednoducho čistí a sterilizuje.
 • NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV ZO SKLA

  1×1 ks, nosová odsávačka
  Nosová odsávačka pripojiteľná na vysávač. Pomáha odstraňovať nadmerné množstvo hlienov u detí, ktoré nevedia smrkať. Uľahčuje dýchanie. Sklo.

  Noštek odsávačka hlienov a nosová aerodisperzia pomôže vášmu bábätku opäť voľne dýchať. Odsávačka Noštek rýchlo odstráni sekrét z nosovej dutiny. Jej konštrukcia je špeciálne prispôsobená na odsávanie nosových hlienov dojčiat. Jednoducho sa čistí a sterilizuje. V prípade zaschnutých hlienov použite Noštek spray. Účinne rozpúšťa sekrét, je bezpečný, nenávykový a vhodný na každodenné vyplachovanie nosa bábätiek.

  \