Nivea Sun Zmatňujúci pleťový krém OF30

1×50 ml, zmatňujúci pleťový krém

Značka: NIVEA
Pleť chránená pred slnkom a zároveň perfektne matná a bez lesku. Sen? Nie. Vďaka Zmatňujúcemu pleťovému krému na opaľovanie s OF 30 od NIVEA je to realita.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X56845

Vadí vám nepríjemný mastný film a lepivý pocit po nanesení bežných opaľovacích prípravkov? Už nemusí! Ľahké hydratačné zloženie pleť okamžite a dlhodobo zmatňuje a navyše z nej odstraňuje i prebytočný maz. Vďaka prírodným antioxidantom a UVA a UVB filtrom ju navyše chráni pred spálením a predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia. Ľahké zloženie je vhodné na každodenné použitie. Môžete ho aplikovať aj na oblasť okolo očí – oftalmologicky testované a schválené. Zloženie rešpektuje oceány - neobsahuje UV filtre octinoxate, oxybenzone a octocrylene. Kožná znášanlivosť dermatologicky preukázaná.

Pre krásnu a chránenú pleť:

NIVEA SUN Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30.

Vlastnosti:

• Ľahké hydratačné zloženie pleť okamžite a dlhodobo zmatní a odstráni z pleti prebytočný maz.

• Vďaka UVA a UVB filtrom chráni pred spálením a predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia a pred škodlivými účinkami modrého svetla.

• Vhodný na každodenné použitie.

• Zloženie rešpektuje oceány - neobsahuje UV filtre octinoxate, oxybenzone a octocrylene.

Použitie:

Krém rozotrite na tvári. Vyhýbať sa nemusíte ani citlivej oblasti okolo očí. Priame slnko nesvedčí ani našim vlasom. Preto ich chráňte. Napríklad používaním ľahkej pokrývky hlavy. Pred slnečnými lúčmi chráňte celé telo. Rovnaký stupeň ochrany ponúka napríklad Hydratačný sprej na opaľovanie OF 30. Doprajte pleti pravidelnú hydratáciu. Po náročnom dni siahnite hoci po NIVEA Výživnom nočnom kréme.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.