BEBA OPTIPRO 4

1×600 g, mliečna výživa, od 18. mesiaca

Značka: NESTLÉ
Mlieko pre batoľatá. Instantný nápoj pre malé deti. Podávanie od ukončenia 18. mesiaca od narodenia.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
8,29 ušetríte 2,50 €

Pôvodná cena 10,79 € zľava 23%

Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X21869 ADC

Potravina na osobitné výživové účely. Mliečna výživa pre batoľatá , instantný nápoj pre malé deti, od ukončeného 15.mesiaca. 
Obsahuje sušené odtučnené mlieko a bielkoviny mliečnej srvátky, zmes rastlinných olejov, laktózu, vitamíny a minerálne látky, rybí olej (zdroj LC-PUFA), baktérie mliečneho kvasenia Bifidus BL.

Spôsob použitia

Pri príprave nápoja je potrebné postupovať podľa návodu uvedeného na obale výrobku.
Pred samotnou prípravou mliečnej výživy sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Potom sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Teplota výživy sa skontroluje kvapnutím na vnútornú časť zápästia. Vždy sa pripravuje len jedna dávka, ktorá sa podá na kŕmenie okamžite po príprave. Neuchovávať nedojedené porcie. Po príprave stravy obal dôkladne uzatvorte a uchovajte v suchu a v chlade (nie v chladničke). Po otvorení spotrebujte do 2 týždňov.

Upozornenie: Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu.
 Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.