NeoStrata Targeted Treatment Problem Dry Skin Cream

1x100 g

Značka: NEOSTRATA
Intenzívny krém pre extrémne suchu a drsnú kožu.
Darček k nákupu K nákupu nad 10 € získate ovocné HiPP Hippies alebo ryžové oblátky
23,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
23 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X35442

20% zmes AHA (glykolová, mandľová, mliečna), kyselina maltobionová, glukonolakton,včelý vosk, vitamín E

Silný exfoliačný krém vyvinutý na zjemnenie a hydratáciu nezvyčajne suchej, drsnej a šupinatej kože, napr. na lakťoch, kolenách či pätách. Obsahuje účinnú kombináciu alfa a polyhydroxykyselín vo veľmi ukľudňujúcej báze z včelieho vosku a olejov zjemňujúcich kožu. Znižuje drsnosť kože na dotyk a poskytuje dlhotrvajúci účinok. Výrazné zlepšenie bolo preukázané v prípade silne zrohovatelej kože iba po 3 týždňoch pri aplikácií raz denne. Vhodný pre pacientov trpiacich šupinatením a olupovaním kože spojeným s hyperkeratózou, folikulárnou keratózou, psoriázou. Bez parfumov.

Použitie: 2x denne na postihnuté zhrubnuté, suché, šupinaté miesta. Po odznení akútnych stavov suchosti a drsnosti aplikáciu znížte na 1x za deň. Prvá aplikácia sa odporúča po kúpeli na osušenú kožu, druhá aplikácia na suchú kožu v priebehu dňa. Pokiaľ by bola koža podráždená, znížte intenzitu používania, príp. krém nepoužívajte. Vhodné je doplnť vysokohydratačný krém Restore Bio-hydrating Cream.

Tento produkt obsahuje Alfa hydroxy kyselinu (AHA), ktorá môže zvýšiť citlivosť pokožky na slnečné žiarenie. V dobe používania tohto produktu je nevyhnutné súčasne používat ochranný krém s vysokým SPF, nosiť ochranné oblečenie, slnečné okuliare a obmedziť pobyt na slnku a to ešte týždeň po ukončení používania tohto produktu.