NeoStrata Resurface Ultra Daytime Smoothing Cream SPF 20

1×40 g, denný krém

Značka: NEOSTRATA
Denný anti-age vyhladzujúci krém s SPF 20.
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
41,19
Doprava zadarmo
41 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X35329

8% kyselina glykolová, 2% kyselina citrónová, extrakt z hroznových jadier Chardonnay, UVA/UVB ochranný slnečný faktor, vitamín E

Denný zvláčňujúci krém s vyhladzujúcimi a hydratačnými účinkami. Chráni pokožku pred škodlivými účinkami UV žiarenia,má antioxidačný účinok – vychytáva voľné radikály a napomáha zmierniť viditeľné známky starnutia. Výsledkom je hladšia textúra pleti, rovnomernejšia pigmentácia a pružnejšia pokožka. Ideálny pre nových klientov prípravkov s AHA s potrebou zlepšiť štruktúru, čistotu a jas pleti. Vhodný aj ako príprava pokožky pred ošetrením chemickým peelingom. Bez parfumov a olejových prísad, nekomedogénne.

Použitie: 1x denne ráno na očistenú pokožku. Jemne vmasírovať, kým sa krém nevstrebe, vhodný aj ako podklad pod make-up. Tento produkt neslúži ako opaľovací prípravok.

Tento produkt obsahuje Alfa hydroxy kyselinu (AHA), ktorá môže zvýšiť citlivosť pokožky na slnečné žiarenie. V dobe používania tohto produktu je nevyhnutné súčasne používat ochranný krém s vysokým SPF, nosiť ochranné oblečenie, slnečné okuliare a obmedziť pobyt na slnku a to ešte týždeň po ukončení používania tohto produktu.