Naparovač odevov Camry CR 5033

Značka: CAMRY

Žehlenie nie je vaša obľúbená aktivita? Ale radi vyzeráte elegantne a ste naštvaní pokrčeným oblečením? Alebo možno už dlho hľadáte niečo, čo zvládne aj zložité záhyby? Máme pre vás niečo dokonalé! Naparovač odevov Camry CR5033 je zariadenie, vďaka ktorému vo vašom šatníku natrvalo ostanú košele ož.

46,99

O produkte: Naparovač odevov Camry CR 5033

d60bdb0a-1c30-474f-8ec0-122c075a16ff

Hlavný popis produktu

Žehlenie nie je vaša obľúbená aktivita? Ale radi vyzeráte elegantne a ste naštvaní pokrčeným oblečením? Alebo možno už dlho hľadáte niečo, čo zvládne aj zložité záhyby? Máme pre vás niečo dokonalé! Naparovač odevov Camry CR5033 je zariadenie, vďaka ktorému vo vašom šatníku natrvalo ostanú košele ožehlené. Jednoduché použitie, nezaberá veľa miesta, čo viac môžete priať?
LED dióda indikuje, kedy môžete zariadenie začať používať. Veľkou výhodou CR5033 je to, že môžeme žehliť horizontálne aj vertikálne. Uľahčí to žehlenie dlhých šatov alebo kabátov. Po nažehlení jednoducho vyprázdnite nádrž na vodu, počkajte, kým prístroj úplne nevychladne a môžete ho skryť v skrinke alebo zásuvke. Pretože je malý, nezaberie veľa miesta.
Žehlenie odevov nie je zvyčajne naša obľúbená činnosť, ale má veľký vplyv na náš štýl a vzhľad, čo je dôležité najmä v práci. Ak chcete žehliť ráno, krátko pred odchodom, mali by ste investovať do naparovača, ktorý ponúkame. Je to užitočné a profesionálne zariadenie, ktoré rýchlo a bez námahy pomáha žehliť a odstraňovať zložité záhyby pomocou pary a bez použitia žehliacej dosky. Stačí naplniť 350 ml nádobu vodou a zapnúť zariadenie. Para vychádzajúca z hlavy je veľmi horúca, preto by ste oblečenie mali žehliť zavesené, nikdy nie tak, že ho držíte v rukách. Naplňte zariadenie destilovanou vodou, aby ste zabránili vzniku vodného kameňa. Jednoduché? A už žiadne záhyby!

Charakteristika a technické údaje:
Silný parný ráz
Sklopná rukoväť
Príkon: 1200 W
Maximálny výkon: 1800 W
Vertikálne a horizontálne použitie
Už žiadne záhyby
Kapacita: 350 ml vody
Rýchle zahrievanie

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.