MYOovunelle

1×3 ks, vaginálne čapíky

Značka: EXELTIS
Vaginálne čapíky MYO-INOZITOLU s pH 6. Vytvárajú optimálne podmienky pre podporu oplodnenia vajíčka, uľahčujú migráciu spermií k vajíčku a zvyšujú pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
13,59
Doprava zadarmo

O produkte

P99506 ADC

MYOovunelle® zvyšuje pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva v spontánnych alebo indukovaných cykloch vytváraním priaznivých podmienok pre funkčnosť spermií. Používanie produktu MYOovunelle®, sprevádzané starostlivým plánovaním pohlavného styku, pomáha páru pri jeho snahe o oplodnenie.

Vlastnosti:

Produkt je prípravok na báze myo-inozitolu, ktorého miestne použitie vytvára optimálne podmienky na podporu oplodnenia vajíčka. Myo-inozitol v skutočnosti pomáha zvýšiť elasticitu cervikálneho hlienu a ejakulátu, čím uľahčuje migráciu spermií smerom k vajíčku. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam myo-inozitol chráni spermie pred pôsobením reaktívnych foriem kyslíka (ROS) prirodzene sa vyskytujúcich vo vaginálnom prostredí. Zloženie produktu MYO ovunelle® pomáha vytvárať optimálne pH pre životaschopnosť semena vyvažovaním stupňa vaginálnej kyslosti, ktorý je zodpovedný za inaktiváciu spermií.

  • Vytvára optimálne podmienky pre podporu oplodnenia vajíčka
  • Uľahčuje migráciu spermií k vajíčku
  • Zvyšuje pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva vytváraním priaznivých podmienok pre funkčnosť spermií pri snahe o spontánne počatie

Zloženie:

Každý 1 g vaginálny čapík obsahuje: myo-inozitol 2,00 mg; semisyntetické glyceridy 998,00 mg.

Použitie:

Opatrne zaveďte do pošvy 1 čapík každý druhý deň (najlepšie večer pred spaním) počas predovulačného obdobia (od 11. do 16. dňa pri pravidelnom 28-dňovom cykle), ktoré je možné zistiť pomocou elektronických zariadení hormonálnej detekcie a/alebo priamym vyhodnotením cervikálneho hlienu. Pohlavný styk plánujte minimálne 6 hodín po vložení čapíka.

Upozornenie:

Používanie všetkých produktov na lokálne použitie, najmä ak je dlhšie, môže viesť k precitlivenosti. Produkt sa musí podávať len vaginálne. Nepoužívajte produkt, ak ste alergická na akúkoľvek jeho zložku. Nepoužívajte produkt po dát ume expirácie. Nepoužívajte produkt, ak je obal porušený. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.