Multifunkčný sendvičovač 6v1 Camry CR 3057

Značka: CAMRY

Multifunkčný sendvičovač 6v1 Camry CR3057 kombinuje šesť funkcií v jednom stroji! Nemusíte sa pýtať, či chcete mať doma gril alebo vaflovač! Kúpou tohto produktu získate až šesť rôznych funkcií ukrytých v jednom pečiacom zariadení!Tentoraz sa už nemusíte obmedzovať! Koľkokrát sme sa museli roz.

65,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Multifunkčný sendvičovač 6v1 Camry CR 3057

17cdd50c-dd96-4994-9021-6a77a67473c0

Hlavný popis produktu

Multifunkčný sendvičovač 6v1 Camry CR3057 kombinuje šesť funkcií v jednom stroji! Nemusíte sa pýtať, či chcete mať doma gril alebo vaflovač! Kúpou tohto produktu získate až šesť rôznych funkcií ukrytých v jednom pečiacom zariadení!
Tentoraz sa už nemusíte obmedzovať! Koľkokrát sme sa museli rozhodnúť, ktoré zariadenie kúpiť a ktoré bude doma užitočnejšie? Časť rodiny miluje toasty a zároveň si chcete občas pripraviť napríklad „orechové cookies“? Máme perfektné riešenie! Zariadenie Camry CR3057 kombinuje nie dve alebo tri, ale šesť z najpopulárnejších funkcií pečenia! Prístroj je vybavený trojuholníkovými doskami pre sendviče z toastového chleba. Teplé raňajky za pár okamihov pre každého člena rodiny! Pre tradicionalistov odporúčame obdĺžnikové platne, ktoré vám umožnia pripraviť tradičné chlebové sendviče. Okrem toho je tu aj kontaktný gril na obojstranné grilovanie, ktorý je užitočný nielen v lete! Pre najmladších a dospelých, ktorí milujú sladkosti, existujú platne, ktoré umožňujú pečenie oblátok. A forma na pečenie cookies v tvare orechov je úplným bonusom. Kto si nepamätá tie chutné sladkosti! Špeciálne dosky na omeletu vám umožnia urobiť omeletu dobre prepečenú z oboch strán. Lahodná omeleta na raňajky je dobrým začiatkom každého dňa. Vďaka tak veľkému výberu nájde každý člen domácnosti niečo zaujímavé! Koniec nudných večerí a raňajok!

Charakteristika a technické údaje:
Multifunkčné zariadenie na pečenie 6 v 1
Sendvičovač pre toastový chlieb(trojuholníkové platne)
Sendvičovač pre hrubšie sendviče vyrobené z tradičného chleba (štvorcové platne)
Kontaktný gril na obojstranné grilovanie
Vaflovač
„Orechové“ sušienky
Dosky pre prípravu omelety
6 výmenných dosiek z nehrdzavejúcej ocele s nepriľnavým povrchom
Bezpečná tepelne izolovaná rukoväť
2 kontrolky: napájanie a pripravenosť
Zvislé skladovanie
Stabilné gumené nožičky
Ľahký uzamykací systém dosiek
Ochrana pred prehriatím
Puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a bakelitu
Výkon: nom. 800 W, max. 1200 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Rozmery produktu: 22,5 x 22 x 10 cm
Dĺžka napájacieho kábla: 70 cm
Farba: čierna/strieborná

Pri takom množstve funkcií sa môže zdať, že používanie tohto zariadenia bude komplikované. Nie je! Dosky s nepriľnavým povrchom pomáhajú pripraviť sendviče, sušienky či omeletu skutočne rýchlo a efektívne. Rukoväť chladná na dotyk pomôže zabrániť náhodnému popáleniu. Dve kontrolky napájania a pripravenosti, na viditeľnom mieste, vám umožňujú ovládať činnosť zariadenia. Stabilné protišmykové gumené nožičky zabránia zariadeniu v pohybe po kuchynskom pulte. Prístroj je vybavený ľahkým uzamykacím systémom podložných dosiek a ochranou proti prehriatiu, takže sa dá používať aj v prítomnosti najmladších. Ďalšou výhodou je možnosť uskladniť sendvičovač v zvislej polohe, čo ušetrí ešte viac miesta v našej kuchyni!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.