MOTHERHOOD Vankúš dojčiaci Blue Classics

1×1ks

Značka: MOTHERHOOD
Na objednávku do 5 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
27,49
Doprava zadarmo nad 29,90 €
27 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X49469

Dojčiaci vankúš Motherhood je klasický, napriek tomu výnimočný vankúš pre dojčenie. Podkovitý tvar vankúša zaisťuje bábätku maximálne pohodlie, zároveň poskytuje úľavu dojčiacej mamičke obmedzením napätia šije a svalstva. Dojčiace vankúše Motherhood sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov: atestované polyesterové výplne dutého vlákna (so vzduchovým kanálikom zaisťujú objem a pružnosť) a 100% bavlnené obliečky. Dojčiace vankúše Motherhood, ako jedny z mála na trhu, majú certifikát Oeko-Tex Standard 100 (č. IW 00141IW), ktorý je zárukou produktov najvyššej bezpečnosti pre deti. Vankúše na dojčenie Motherhood sú certifikované ako zdravotnícka pomôcka.

V čom pomáha kojenie:
- dojčiaci vankúš uľahčuje mamičkám dojčenie a poskytuje neoceniteľný komfort
- optimálny, ergonomický tvar poskytuje vášmu bábätku pohodlie, súčasne odľahčuje vášmu chrbtu, znižuje napätie šije
- ľahko sa prispôsobí požadovanej pozícii pri dojčení a poskytne stabilnú oporu ramien, čo uľahčí bezpečné uloženie bábätka
- vankúše Motherhood zohľadňujú potreby krčnej chrbtice a pre svoje vlastnosti získali certifikáciu zdravotníckej pomôcky
- poslúži ako bezpečná opora pre batoľa: pri ležaní na chrbte, vyvádzaní na brušku, držaní stability pri sedení Certifikát Oeko-Tex Standard potvrdzuje, že vankúše sú vhodné pre citlivú pokožku bábätka.

Špecifikácia:
- tvar podkovy
- polyesterová výplň Lentex Ball - duté vlákno, ktoré drží svoj tvar
- snímateľné bavlnené obliečky
- certifikát zdravotnej pomôcky a atest Oeko-Tex Standard 100.
- zloženie: 100% bavlna - výplň: polyesterové výplň - rozmer vankúša: 36x16x54cm, 155 cm po obvode. Dojčiace vankúše Motherhood sú nielen pohodlné, ale tiež kombinácia nového dizajnu a farebnosti pridáva vankúšom na výnimočnosti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.