MOSH ERGO2 SET ergonomický set na sedenie - čierno/sivá

1×1 ks, ergonomický set na sedenie

Značka: MOSH

Ergonomický set pre zdravé a pohodlné sedenie od značky MOSH. Podsedák B2C + opierka H1C s anatomickým tvarovaním vyrobené z kvalitnej pamäťovej peny, vhodné pre ľudí, ktorí majú problémy s bedrovou časťou tela a pociťujú diskomfort pri sedení.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
64,89
Doprava zadarmo

O produkte: MOSH ERGO2 SET ergonomický set na sedenie - čierno/sivá 1×1 ks, ergonomický set na sedenie

X015531

Hlavný popis produktu

SEĎTE ZDRAVO A POHODLNE

Ergonomický set na sedenie je ideálnym pomocníkom všade tam, kde vám kreslá či stoličky neposkytujú dostatočne pohodlné a zdravé sedenie. Vďaka ergonomickému setu MOSH, môže byť i dlhé sedenie pohodlné a hlavne zdravšie bez nutnosti investovania do kúpy novej ergonomickej stoličky.

NADŠTANDARDNÝ KOMFORT PRI SEDENÍ S ERGONOMICKÝM SETOM

Elastická pamäťová pena sa prispôsobí postave, hmotnosti aj telesnej teplote každého používateľa. Je citlivá na teplo, a preto sa dobre prispôsobí vášmu telu a netlačí tak na tlakové body. Vzdušná štruktúra pamäťovej peny zaistí efektívne odvetrávanie a odparovanie vlhkosti, vďaka čomu sa podstatne zmierňuje potenie. Pamäťová pena je antibakteriálna a vhodná pre alergikov.

KVALITNÉ MATERIÁLY A FUNKČNÝ DIZAJN

Ergonomický set na sedenie sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a moderným dizajnom. Veľkou výhodou oboch častí je snímateľný poťah z príjemného materiálu, ktorý možno jednoducho vyčistiť alebo vyprať v práčke. Nastaviteľné popruhy na opierke zabezpečia jednoduché upevnenie na akejkoľvek stoličke a protišmyková spodná časť podsedáka ho umožní umiestniť na akúkoľvek stoličku. Mimoriadna pružnosť materiálu zaisťuje vysokú odolnosť i pri dlhodobom užívaní a to bez straty kvality.

SEDENIE BEZ BOLESTÍ

Špeciálne ergonomické tvarovanie setu zmierňuje zaťaženie chrbtice a svalového napätia počas celého dňa a pomáha prekonávať bolesti chrbta . Vďaka svojmu univerzálnemu prevedeniu sa dá využiť na kancelárskych stoličkách, ale i na autosedačkách.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov