MONT BLANC Luxury Auris Ušné kvapky

1×15 ml, ušné kvapky

Ušné kvapky na bežnú hygienu uší. Obsahujú prírodné oleje. Odstraňujú nečistoty a ušný maz.
Na sklade
6,39
Doprava zadarmo nad 29,90 €
6 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X21882 ADC

Ušné kvapky sú určené na pravidelnú starostlivosť o vonkajší zvukovod. Kvapky obsahujú výhradne prírodné látky - oleje (konopný, makadamový, citrónový, eukalyptový, levanduľový). Určenie:

  • pre bežnú hygienu uší,
  • riedia a rozpúšťajú ušný maz, čím ho pomáhajú odstrániť spolu s nečistotami,
  • slúžia na prevenciu proti upchávaniu zvukovodu ušným mazom.

Spôsob použitia

Dávkovanie: 2-3 kvapky do každej ušnej dierky, 2-3x týždenne. V prípade potreby aj denne.

Flaštička s kvapkátkom sa priloží k uchu (kvapkátko nesmie byť zasunuté do vnútornej časti ucha) a kvapknú sa 2-3 kvapky do ušnej dierky. Fľaštička sa drží pri aplikácii vo zvislej polohe. Hlava sa mierne nakloňní na stranu tak, aby sa podporilo vtekanie roztoku do ucha. Nechá sa pôsobiť a potom sa hlava nakloní mierne na opačnú stranu tak, aby prebytočná tekutina vytiekla spolu s nečistotami von. Prebytočná tekutina sa spolu s nečistotami zachytí do pripravenej čistej vreckovky alebo vatového tampónu. Postup sa zopakuje pre druhé ucho. Po každom použití sa kvapkátko opláchne vlažnou vodou. 

Upozornenie: Prípravok by sa nemal používať pri zápaloch ucha, bolestiach, perforácii bubienka a ďalších zdravotných problémoch s uchom. Pozorne si prečítajte návod na obsluhu! Výrobok nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby uvedeného na obale. Prípadné jemné usadeniny nie sú chybou a nijako neovplyvňujú kvalitu výrobku.