Mlynček na mäso Camry CR 4812

Značka: CAMRY

Mlynček na mäso Camry CR4812 je spoľahlivé zariadenie pre tých, ktorí si chcú pripraviť vlastné klobásy či mleté mäso

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Mlynček na mäso Camry CR 4812

5484f521-5dd7-4d68-a969-e3a23350c51e

Hlavný popis produktu

Mlynček na mäso Camry CR4812 je spoľahlivé zariadenie pre tých, ktorí si chcú pripraviť vlastné klobásy či mleté mäso. Väčšia ako štandardná mlecia komora číslo 8 umožňuje pomlieť 2 kg mäsa za minútu. Mlynček na mäso vybavený 3 vymeniteľnými nerezovými doštičkami s priemermi otvorov: 3mm, 5mm, 7mm. Sada obsahuje aj nástavec na klobásy, nástavec Kebbe a vtláčadlo. Zariadenie je vyrobené z odolných materiálov, ktoré sa ľahko demontujú a čistia. Používateľ si môže zvoliť z 2 rýchlostí (dopredu a dozadu - Revers). CR4812 má nominálny výkon 500 W, maximálny až 1 600 W. Zariadenie má zabudované úložisko pre príslušenstvo, aby sa zabránilo jeho strate. Stroj je vybavený obojstranným nožom v tvare kríža, ktorého životnosť je vyššia, a montáž je jednoduchšia, pretože obidve strany režú. Týmto spôsobom nehrozí riziko spätnej montáže noža, následnej nutnosti demontáže celej mlecej komory, aby sa dala na reznú stranu ako v prípade jednostranných nožov.
Skutočná pochúťka pre ľudí, ktorí si radi pripravujú domáce jedlo od nuly! Mlynček na mäso Camry CR4812 vám umožní vyrábať klobásy a originálne mäsové jedlá, vďaka ktorým spoznáte nové príchute a recepty! Ľahko použiteľné a pohodlne skladovateľné, stroj uspokojí každého kuchára!

Charakteristika a technické údaje:
Kapacita: 2,0 kg/min.
3 mlecie doštičky: 3, 5, 7 mm
Mlecia komora 8 cm
Klobásový nadstavec
Nadstavec pre Kebbe
Obojstranný nôž z nehrdzavejúcej ocele
Vstavaný úložný priestor pre príslušenstvo
Náhradná spojka
Gumené protišmykové nožičky
Ochrana proti prehriatiu
Maximálny príkon: 1600W
Nominálny príkon: 500W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Materiál: plast
Dĺžka napájacieho kábla: 86 cm

Mlynček na mäso je zariadenie, ktoré uľahčuje prípravu jedál, ako sú knedle plnené mäsom, kapusta plnená mäsom, palacinky s mäsom, hamburgery, sekaná alebo zelenina plnená mäsom. CR4812 sa vyznačuje vysokou účinnosťou, pretože za minútu dokáže zomlieť až 2 kg mäsa! To urýchli prácu v kuchyni čo môžeme oceniť počas sviatočného obdobia a pri príprave rodinných osláv. Mlecia komora # 8 je o niečo väčšia ako u štandardných mlynčekov, takže už nemusíme mäso krájať na malé kúsky.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.