Mlynček na mäso Adler AD 4813 so strúhadlami

Značka: ADLER

Mlynček na mäso Adler AD4813 so strúhadlami patrí medzi tie zariadenia, bez ktorých si len ťažko vieme predstaviť jednoduché a príjemné varenie

119,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Mlynček na mäso Adler AD 4813 so strúhadlami

ce93b404-8699-4c02-8a78-d2be93954bc7

Hlavný popis produktu

Mlynček na mäso Adler AD4813 so strúhadlami patrí medzi tie zariadenia, bez ktorých si len ťažko vieme predstaviť jednoduché a príjemné varenie. Mlynček na mäso je vybavený 3 vymeniteľnými nerezovými sitami s priemerom otvoru 3mm, 5mm, 7mm a krájačom zeleniny s tromi bubnami. Celý mlynček je vyrobený z odolných materiálov, ľahko sa rozoberá a čistí. Zariadenie má zabudovaný úložný priestor na nadstavce a sitká, aby sa predišlo ich strate, naviac mlynček je dodávaný aj s nástavcom na klobásy a nástavcom Kebbe, ktorý vám umožní cítiť sa ako profesionálny kuchár a postarať sa o zdravé jedlo pre rodinu. Maximálny výkon prístroja je 2000 W, čo znamená, že rýchlo a efektívne pomeliete aj veľké množstvo mäsa za kratší čas ako pri použití klasického mlynčeka. Puzdro z nehrdzavejúcej ocele dodáva zariadeniu štýlový vzhľad a uľahčuje čistenie produktu po použití.

Charakteristika a technické údaje:
Mlynček na mäso č. 5 so strúhadlom
Rýchlosť mletia: 1,0 kg / min.
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
3 nerezové sitá:
- 3 mm sito - jemné sito na mletie na pomerne kompaktnú, jednotnú konzistenciu. Ideálne na plnky a paštéty.
- 5 mm sito - stredné sito na mletie mäsa pre mleté rezne, hamburgery, fašírky a plnky do knedlí, palaciniek a tortilly. Pomocou tohto sitka môžete pomlieť aj zeleninu, tvrdý syr a dokonca aj orechy.
- 7 mm sito - hrubé sito na mletie mäsa s výraznou štruktúrou. Sitko je určené na výrobu údenín a drobov.
Nadstavec na klobásu
Nadstavec Kebbe
Krížový nôž z nehrdzavejúcej ocele
Strúhadlo zeleniny s 3 bubnami:
- tenké pásiky
- hrubé pásiky
- plátky
Vstavaný úložný priestor pre príslušenstvo
Jednoduchá montáž
Dĺžka napájacieho kábla: 102 cm
Farba krytu: strieborná/čierna
Surovina krytu: nehrdzavejúca oceľ/ABS plast
Výkon: nom. 600 W, max. 2000 W
Napájanie: 220-240V, 50/60Hz
Rozmery mlynčeka bez príslušenstva: 28,0 x 19,5 x 16,5 cm

Pri hľadaní kuchynského vybavenia sa často obraciame na elektrické prístroje, pretože oceňujeme jednoduchosť ich použitia a to, ako urýchlia prípravu našich obľúbených jedál. Mlynček na mäso Adler AD4813 zomelie až 1 kg mäsa za minútu, čo vám umožní pripraviť niekoľko jedál alebo večeru pre veľkú rodinu.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.