MICROLIFE INHALÁTOR NEB 200

kompresorový 1x1 ks

Značka: MICROLIFE
Kompresorový inhalátor na každodenné použitie vhodný pre celú rodinu. Jeho praktické malé rozmery umožňujú jednoduchú prepravu a ukladanie bez toho, aby zaberal príliš veľa priestoru.

Na sklade

Doprava zadarmo
36 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X38691 ADC

Účinná liečba horných a dolných dýchacích ciest. Vysokorýchlostný rozprašovač zabezpečí krátke trvanie inhalácie a rýchlu liečbu. Prístroj sa jednoducho ovláda jedným tlačidlom a umožňuje použitie všetkých bežných inhalačných roztokov. Prevádzka

Kompresorový inhalátor na každodenné použitie vhodný pre celú rodinu. Jeho praktické malé rozmery umožňujú jednoduchú prepravu a ukladanie bez toho, aby zaberal príliš veľa priestoru. 

Účinná liečba horných a dolných dýchacích ciest. Vysokorýchlostný rozprašovač zabezpečí krátke trvanie inhalácie a rýchlu liečbu. Prístroj sa jednoducho ovláda jedným tlačidlom a umožňuje použitie všetkých bežných inhalačných roztokov. Prevádzka je bezpečná a hygienická vďaka umývateľnému a dezinfikovateľnému príslušenstvu. 

Použitie: Pre pacientov s chronickými respiračnými ochoreniami (napríklad s astmou), pre všetkých, ktorí vykonávajú terapiu inhaláciou každý deň doma alebo pri cestovaní a pre všetkých členov rodiny pri liečbe dýchacích chorôb.

Balenie: Maska pre dospelého, maska pre dieťa, náustok, nosový nadstavec, vzduchová trubica, 5 náhradných vzduchových filtrov, ochranný obal.

Spôsob použitia

Naplňte komoru rozprašovača inhalačným roztokom podľa pokynov lekára a dbajte na to, aby ste neprekročili maximálnu hladinu. Pomocou náustka sa Vám liečivo dostane lepšie do pľúc. Vyberte si masku pre dospelých alebo masku pre deti a uistite sa, že máte pevne utesnenú oblasť okolo úst a nosa. Použite všetky komponenty, taktiež nosový nadstavec, podľa toho, ako určil lekár. Počas inhalácie seďte vzpriamene a uvoľnene pri stole a nie v kresle, aby sa zabránilo stlačeniu dýchacích ciest a zníženiu efektivity liečby. Počas inhalácie si nikdy nelíhajte. Pokiaľ sa necítite dobre, inhaláciu prerušte.

je bezpečná a hygienická vďaka umývateľnému a dezinfikovateľnému príslušenstvu.