Meteostanica Adler AD 1176

Značka: ADLER

Neustále meniaca sa klíma je zdrojom prekvapení počasia, pretože na vypuknutie búrky za slnečného dňa stačí jedna hodina

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Meteostanica Adler AD 1176

de6d7c26-4c72-47a5-9194-b3be67339cc2

Hlavný popis produktu

Neustále meniaca sa klíma je zdrojom prekvapení počasia, pretože na vypuknutie búrky za slnečného dňa stačí jedna hodina. Meteorologická stanica ADLER AD1176 vám umožní priebežne sledovať zmeny teplôt, čo môže byť náznakom toho, ako bude vyzerať deň. Vďaka svojim ďalším funkciám je to veľmi užitočné zariadenie pre všetkých! Stanica je vybavená bielym digitálnym displejom a zobrazuje vonkajšiu a vnútornú teplotu.
Meteorologická stanica vám vďaka externej sonde umožní merať teplotu v byte aj vonku. Vďaka tomu sa môžeme pripraviť a správne obliecť napríklad pred odchodom do práce. V dnešnej dobe sa rozhodujeme pre nákup zariadení, ktoré kombinujú funkcie viacerých produktov. To je aj prípad modelu stanice, ktorý ponúkame a ktorý funguje aj ako hodiny. Navyše je to meteorologická stanica, hodiny a kalendár v jednom a tiež budík. Pri výbere možnosti nastavenia budíka stačí stlačiť príslušné tlačidlo na ovládacom paneli a počkať, kým začnú blikať číslice. Je to signál, že pomocou tlačidiel „hore“ a „dole“ môžete nastaviť správny čas budenia (môžete nastaviť tri rôzne hodiny). Ak chcete ráno ležať dlhšie, poteší vás možnosť „odložiť“, ktorá vám pripomenie, aby ste vstali po ďalších 5 minútach od spustenia budíka.

Charakteristika a technické údaje:
Biely digitálny displej
Rozmery zariadenia: 13,7 x 4,9 x 17,3cm
Meranie vonkajšej a vnútornej teploty
Predpoveď počasia
Zobrazenie času a dátumu
1 alarm
Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia
1 sonda napájaná z batérie 2xAAA
Zariadenie je napájané batériami 3xAAA a sieťovým napájaním 220-240 V, 50/60 Hz

ADLER AD1176 je zaujímavé zariadenie, ktoré vám umožní sledovať zmeny podnebia v mieste bydliska bez toho, aby ste museli pred odchodom z domova hľadať správy na internete. Vďaka ďalšiemu vybaveniu sa budete cítiť ako skutočný meteorológ. Prístroj zobrazuje teplotu v stupňoch Celzia hneď vedľa času. Zároveň na paneli vidíte kreslené ilustrácie toho, aké je momentálne počasie za oknom. Funkcia predpovede počasia je zaujímavým doplnkom, vďaka ktorému môžeme sledovať zmeny za oknom po celý rok. Okrem zobrazenia vnútornej a vonkajšej teploty môžeme skontrolovať aj zaznamenanú najnižšiu a najvyššiu teplotu. Biely digitálny displej umožňuje rýchle zobrazenie času a dátumu. Tlačidlo odloženia je tiež tlačidlo slúžiace na zmenu podsvietenia zariadenia, podľa individuálnych potrieb si môžeme zvoliť maximálny alebo minimálny výkon.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.