Meteostanica Adler AD 1175

Značka: ADLER

Ak vás štve, že predpoveď počasia sa často nenapĺňa a očakávate presnejšie informácie o zmenách teploty, zrážok alebo vlhkosti, máme produkt, ktorý určite splní vaše požiadavky

48,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Meteostanica Adler AD 1175

593ad98d-7622-4ba5-ad3f-3fbac5929acb

Hlavný popis produktu

Ak vás štve, že predpoveď počasia sa často nenapĺňa a očakávate presnejšie informácie o zmenách teploty, zrážok alebo vlhkosti, máme produkt, ktorý určite splní vaše požiadavky. Meteorologická stanica Adler AD1175 je vysoko kvalitné zariadenie, ktoré je vďaka kombinácii mnohých funkcií zaujímavým doplnkom domáceho vybavenia. Stanica má jasne biely displej.
Aby ste mohli merať vonkajšiu teplotu, zvyčajne stačí namontovať obyčajný teplomer za okno. Oplatí sa však investovať do zariadenia, ktoré je o niečo pokročilejšie a poskytne vám ďalšie informácie, ktoré môžu byť obzvlášť užitočné pre vaše zdravie a pohodu, a to aj počas horúceho leta. Meteorologická stanica AD1175 je vybavená sondou, ktorá umožňuje merať vonkajšiu a vnútornú teplotu. Je zaujímavé skontrolovať, ako vyzerá situácia v byte, keď je teplo za oknom alebo naopak, keď je mráz za oknom, informácia o teplote v byte je signálom, či v miestnosti nie sú prievany, či je byt správne vykurovaný atď. Teplota sa zobrazuje ako v stupňoch Celzia a Fahrenheita. Stanica navyše zobrazuje aj úroveň vonkajšej a vnútornej vlhkosti, čo určite ocení každý alergik. Digitálny displej tiež zobrazuje úroveň vlhkosti.

Charakteristika a technické údaje:
Biely digitálny displej
Rozmery zariadenia: 21,2 x 2,9 x 13,9 cm
Meranie vonkajšej a vnútornej teploty
Meranie vonkajšej a vnútornej vlhkosti
Rozsah merania teploty: vonkajšia -40 až 70°C, vnútorná 0 až 50°C
Predpoveď počasia
Zobrazenie času a dátumu
2 budíky
2 teplotné výstrahy
Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia a Fahrenheita
1 externá sonda napájaná z batérií 2xAAA
Zariadenie je napájané batériami 3xAAA a sieťovým napájaním 220-240 V, 50/60 Hz


Meteorologická stanica Adler AD1175 vyzerá veľmi moderne a štýlovo, vďaka čomu skvele zapadne do každého interiéru. Displej je rozdelený na časť venovanú interným a externým údajom a na centrálnu časť, kde mimo okna vidíme zobrazené počasie, čas a dátum v členení podľa dní a mesiacov. Toto je skutočná úspora miesta, ak jeden výrobok kombinuje mnoho funkcií. Môžeme tiež nastaviť výstrahy, ktoré nás budú varovať pred vysokými/nízkymi teplotami a stanicu môžeme tiež používať ako budík. Adler AD1175 je profesionálne zariadenie pre ľudí, ktorí chcú byť informovaní o tom, ako sa za oknom mení počasie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.