Mantinel do postieľky valec 3v1 New Baby Teddy krémový

Značka: NEW BABY

Ochrana a bezpečie vášho dieťaťa sú pre nás prioritou, a preto predstavujeme náš mantinel do detskej

35,90

O produkte: Mantinel do postieľky valec 3v1 New Baby Teddy krémový

ad63c120-9bcf-41c4-b048-546900d660b4

Hlavný popis produktu

Ochrana a bezpečie vášho dieťaťa sú pre nás prioritou, a preto predstavujeme náš mantinel do detskej postieľky v tvare valca. Tento mantinel českej značky New Baby nielen nádherne vyzerá, ale má širokú škálu využitia.
Jeho základnou funkciou je ochrana pred nárazom dieťatka do bočnice postieľky, možno ho použiť aj ako dojčiaci vankúš. Zviazaním povrázkov a pridaním deky alebo veľké plienky získate hniezdočko alebo priestor pre bezpečný odpočinok vášho dieťatka.
Kolekcia TEDDY zahŕňa látky s charakteristickou textúrou boucle loop pochádzajúcou z Francúzska. Poteší svojou mäkkosťou a vďaka nerovnomernej štruktúre a rôznym veľkostiam uzlíkov a slučiek vyzerá skvele.
Pomocou štyroch pevných povrázkov ho ľahko pripevážate k postieľke. Bezpečnostné prvky sú pre nás kľúčové, a preto sme navrhli tento mantinel s maximálnou starostlivosťou o vaše dieťa.
Všetky materiály používané na výplň vankúšov alebo prikrývok sú 100% antialergické, čo znamená, že nedochádza k rastu plesní ani iných mikroorganizmov.
Výrobky značky New Baby sú bezpečné, pretože nemajú gombíky ani žiadne iné plastové či oceľové prvky, ktoré by mohli byť pre vaše dieťa nebezpečné.

Zloženie: Teddy 100% polyester, výplň 100% antialergické vlákno (polyester)
Rozmery: dĺžka 180 cm, priemer 15 cm
Hmotnosť: 1 Kg
Materiály spĺňajú normu OEKOTEX Standart 100
Vyrobené v EÚ


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.