NUTREND MAGNESLIFE Liquid

1×250 ks, fľaštičky

Značka: NUTREND
MAGNESLIFE je dokonalý pomocník v boji pri akútnych prípadoch disbalancie horčíka v organizme. Vysoko účinný roztok horčíka (magnézia) obsahuje 250 mg horčíka v kombinácii s vitamínom B6 a je pripravený okamžite zasiahnuť. Tekutá forma zabezpečuje lepšiu vstrebateľnosť a vďaka praktickému baleniu ho môžete mať vždy so sebou.
Na sklade
9,79
Doprava zadarmo nad 29,90 €
9 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X27662 ADC

Výživový doplnok s cukrami a sladidlami. Rýchlo vstrebateľná tekutá forma horčíka (magnézia). Vhodné pre športovcov.

  • Horčík spolu u s vitamínom B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy,
  • Horčík podporuje energetický metabolizmus, prispieva k normálnej funkcii nervového systému.
  • Horčík prispieva k normálnej syntéze proteínov a činnosti svalov.

Spôsob použitia

Pred použitím sa pretrepe! Podáva sa vyliatím obsahu fľaštičky do úst alebo zriedením jej obsahu do vody. Po otvorení určené na okamžitú spotrebu. Prípadný mierny sediment je prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je na závadu.
V prípade prípravy na dlhotrvajúci fyzický výkon sa dávkuje 2 - 3 dni pred očakávanou záťažou pred spaním. Pri dlhotrvajúcom alebo náročnom výkone sa odporúča mať dávku vždy pri sebe a použije sa v prípade potreby.
Maximálne 1 monodóza denne.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Ukladať mimo dosahu detí! Skladovať v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chrániť pred mrazom.