MACA pre neho - Boos Labs

1×90 cps, doplnok výživy

Značka: BOOS LABS
Výkonnosť, energia, vytrvalosť pri športe, výdrž a podpora libida. Jedno balenie vydrží až na 45 dní
Na sklade v eshope
24,49
Doprava zadarmo

O produkte

X54478 ADC

Maca je bohatá na vitamíny B, C, E, vápnik, zinok, železo, horčík, fosfor a aminokyseliny. Skrýva v sebe 10-13% bielkovín, 25-78% sacharidov, 8,5% vlákniny a viac než 2% tukov, veľké množstvo aminokyselín, mastných kyselín (kyselina linolénová, palmitová, oleiová, laurová, stearová), zastúpené sú steroly (kampesterol, stigmasterol , beta-sitosterol), triesloviny, saponíny, terpenoidy, biologicky aktívne aromatické izotiokyanát (benzyl izotiokyanát, p-methoxybenzyl izotiokyanát), Hovorí sa, že dodáva energiu, zvyšuje výkonnosť mozgu, vytrvalosť (pri športe aj sexe), zvyšuje výdrž, libido.

Vyrovnáva hladinu hormónov (u mužov aj žien), znižuje stres a úzkosť. Posilňuje vlasy a znižuje ich vypadávanie.

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) – Obsahuje vysokú hladinu fytosterolov, ktoré pozitívne ovplyvňujú libido a funkciu prostaty. Pomáha udržiavať telo a svaly na energetickej úrovni.

Vlastnosti:

- Podporuje vylučovanie moču.

- Podporuje zdravie a pohodlie močového systému.

- Podporuje zdravie reprodukčných orgánov.

- Pomáha udržiavať odolnosť voči infekciám v genitourinárnom systéme

- Pomáha udržiavať obličkové kanály bez kameňov.

 

GABA (kyselina gama-aminomaslová) – je hlavný inhibičný neurotransmiter v centrálnom nervovom systéme cicavcov. Je priamo zodpovedná za reguláciu svalového tonusu. Pomáha udržiavať aktivitu, pamäť, vnímanie životného prostredia, najmä u starších ľudí. Podporuje mentálnu koncentráciu. Stimuluje fyzické a duševné schopnosti.

Muira puama – je považovaná za silné afrodiziakum. Zvyšuje libido, zlepšuje krvný obeh, posilňuje duševnú a fyzickú odolnosť, je veľkým zdrojom energie.

Dioskórea huňatá - Táto rastlina pochádzajúca zo Strednej a Južnej Ameriky je čoraz častejšou súčasťou rôznych prírodných prípravkov určených na riešenie mužských aj ženských problémov. Je všeobecne známy ako životabudič a na zlepšenie pocitu vitality a energie v organizme. Práve preto sa využíva aj v prípravkoch pre mužov určených na zlepšenie potencie a libida.

 

Zloženie:

kotvičník zemný (Tribulus terrestris, extrakt z rastliny) 200 mg, GABA (kyselina gama-aminomaslová, extrakt z rastliny) 150 mg, Muira puama (Ptychopetalum olacoides, extrakt z rastliny) 100 mg, dioskórea huňatá (Dioscorea villosa, extrakt z rastliny) 50 mg, Maca (Lepidium meyenii, extrakt z koreňa 10:1) 50 mg

Obsah:až 90kps/550 mg

Dávkovanie: 2 – 4 kapsuly denne

Použitie: Je odporúčaná osobám s vysokou fyzickou záťažou. MACA navracia a posilňuje vitalitu, zvyšuje odolnosť organizmu, spomaľuje proces starnutia.

Upozornenie: Ak máte akúkoľvek poruchu štítnej žľazy, určite sa pred konzumáciou Macy najprv poraďte s lekárom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.