Lovi Prvý hrnček EASY SWITCH + Buddy Bear

1×1 ks, tréningový hrnček

Značka: LOVI

Tréningový hrnček z najpredávanejšie kolekcie BUDDY BEAR!

8,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lovi Prvý hrnček EASY SWITCH + Buddy Bear 1×1 ks, tréningový hrnček

X56059

Hlavný popis produktu

Novinka v ponuke hrnčekov Lovi! Tréningový hrnček z obľúbenej kolekcie Buddy Bear umožňuje ľahký prechod z pitia z fľaše na pitie z hrnčeka a je to prvý krok k tomu, ako naučiť dieťa piť samostatne. Hrnček s objemom 150 ml je určený pre deti od 6 mesiacov a je určený pre všetky dievčatká i chlapčekov. Hrnček neobsahuje BPA.

Lovi Tréningový hrnček -  z kolekcie Buddy Bear. Zmena spôsobu pitie z fľaše na hrnček je rýchla, vďaka prispôsobeniu tohto hrnčeka potrebám malého dieťaťa.

Easy Switch Cup - zmena spôsobu pitia z fľaše na hrnček je rýchla vďaka prispôsobeniu každého prvku hrnčeka potrebám malého dieťaťa.

Profilované úchytky - Prispôsobené malým detským ručičkám.

Unikátny tvar - Náustok je profilovaný ako čajová lyžička, takže tento hrnček je ideálny pre začiatok (učenie sa piť), pretože odborníci odporúčajú pitie z lyžičky v čase, keď sa dieťa vzdá pitia z fľaše.

Voľne kvapkajúci náustok - Náustok je špeciálne navrhnutý tak, aby z neho mohla voľne kvapkať voda. To je dôvod, prečo dieťa nemusí venovať veľa úsilia pri pití a nenechá sa od samostatného pitia odradiť.

Výnimočne mäkký náustok - Vyrobený z veľmi tenkého silikónu, ktorý uľahčuje dieťaťu stlačenie a rýchlejšie vytekanie tekutiny.

Jednoduché čistenie - Náustok možno ľahko vybrať a rýchlo vyčistiť všetky časti.

Praktický a ľahký - Veľkosť hrnčeka je ideálna pre malé dieťa.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.