Liqoil Pleť, vlasy a nechty

1×300 ks, doplnok výživy

Značka: LIQOIL

Kvádriky štvorkomplexu, kolagén, kyselina hyalúronová, vitamín C a extrakt z ginkga

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

34,99
Doprava zadarmo

O produkte: Liqoil Pleť, vlasy a nechty 1×300 ks, doplnok výživy

X48650

Hlavný popis produktu

Čisto prírodný výživový doplnok. Obsahuje štvorkombináciu účinných látok pre podporu zlepšenia stavu vlasov, pokožky a nechtov. Morské kolagénové peptidy, prírodný vitamín C pochádzajúci z aceroly, hyaluronát sodný získaný fermentačne a extrakt z ginkga. Morské kolagénové peptidy ovplyvňujú bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Vitamín C pochádza z prírodného zdroja aceroly a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Tiež pomáha pri hojení rán, pri stavbe kostí, zubov a chrupaviek. Má antioxidačné účinky. V ľudskej koži tvorí kyselina hyalurónová zložku extracelulárnej matrice. Napomáha zlepšiť stav pokožky. Pozitívne napomáha udržiavať stav kĺbov (viskozitu, elasticitu), synoviálnej tekutiny.

Odporúčané dávkovanie:

dospelí: 10 kvádrikov denne, kedykoľvek počas dňa. Prípravok by sa mal užívať po dobu 3 mesiacov.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie vhodné pred deti a mladistvých! Ak ste tehotná alebo dojčíte, užívanie konzultujte so svojim lekárom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.