Kolagén (11)

Zoradiť podľa
30 vreciek
Výživový doplnok s obsahom kolagénu, hyaluronátu sodného, vitamínu C, zinku, mangánu a biotínu. So sladidlami.
7×25 ml, výživový doplnok
Blahodarný kolagén je doplnený o kyselinu hyalurónovú, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Podporuje obnovu pevnosti a krásy pokožky, vlasov a nechtov.
30×25 ml, výživový doplnok na noc
Nápoj premium Beauty Night bol vyvinutý špeciálne na noc, s vysoko kvalitnými výživnými látkami pre pokožku, vlasy, nechty a spojivové tkanivo.
1×1 set, balíček pre mamičky
VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST Balíček starostlivosti o pleť proti vráskam a pigmentovým škvrnám. Starostlivosť Liftactiv Collagen Specialist určená pre komplexnú starostlivosť proti vráskam a strate kolagénu v pleti. Darčekové balenie obsahuje spevňujúcú dennú starostlivosť Liftactiv Collagen Specialist 50 ml, vzorku každodennej UV ochrany UV-Age Daily 3 ml a vzorku séra proti pigmentovým škvrnám Liftactiv Specialist B3 5 ml.
1×30 ks, kolagénový nápoj
Výživový doplnok s obsahom kolagénu, hyaluronátu sodného, vitamínu C, zinku, mangánu a biotínu. So sladidlami. Príchuť citrón/limetka. V komfortnej forme vreciek na prípravu nápoja.
30×8 g, kolagénový nápoj
Výživový doplnok vo forme prášku na prípravu nápoja, s príjemnou chuťou tropického ovocia.
1×284 g, produkt s obsahom kolagénu
Kolagény Vital Proteins Collagen Peptides podporia mladistvý vzhľad, obsahujú 20 g vysoko kvalitného kolagénu na porciu, sú bez chuti a zápachu a výborne sa rozpúšťajú v akomkoľvek teplom aj studenom nápoji.
1×221 g, produkt s obsahom kolagénu
Kolagén Vital Proteins Marine Collagen podporí mladistvý vzhľad, obsahuje 12 g vysoko kvalitného kolagénu na porciu, je bez chuti a zápachu a výborne sa rozpúšťa v akomkoľvek teplom aj studenom nápoji.
20×25ml, výživový doplnok
Prémiový morský hydrolyzovaný kolagén s kyselinou hyalurónovou, vitamínom C, biotínom a ďalšími aktívnymi zložkami pre maximálny účinok.
1×120 cps, výživový doplnok s kolagénom + darček
Výživový doplnok - vegánske kapsule s obsahom kolagénu, extraktu z Boswellia serrata a vitamínu C.
1×120 tbl
Prípravok obsahuje kombináciu kolagénu (hydrolyzovaný kolagén typu I) a vitamínu C.
Kolagén

Kolagén