Lenor Beads 2 x 140g Gold orchid

1×140 g, vonné perličky do prania

Značka: LENOR

Viac vône, ktorú milujete Vonné perličky do prania nasýtené vôňou vanilky a zmiešané s tónmi mimózy, medu, ruže a krémovej broskyne Príval sviežosti pri každom praní Vsypte vonné perličky priamo do prázdneho bubna pred vložením bielizne Lenor vonné perličky do prania boli navrhnuté tak, aby doplňovali prací prostriedok Lenor a aviváž Lenor Očarujúce samostatne… a neodolateľné spolu. Zahalená do Lenoru sa cítim úžasne Zosobnite si intenzitu vône výberom množstva perličiek, ktoré použijete 100 % recyklovaná plastová fľaša, okrem vrchnáka, odmerky a plastového návleku. Úplne recyklovateľná okrem plastového návleku

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
7,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lenor Beads 2 x 140g Gold orchid 1×140 g, vonné perličky do prania

X001756

Hlavný popis produktu

Objavte vonné perličky do prania Lenor – novinka od Lenoru poskytujúca príjemný pocit. Vďaka prívalu sviežosti pri každom praní (až na 12 týždňov pri uskladnení bielizne v šatníku), dodajú vonné perličky do prania Lenor vášmu oblečeniu Gold Orchid vôňu. Táto elegantná vôňa je nasýtená zvodnými tónmi vzácnej vanilky, ktorá utíši emócie a upokojí dušu.

Vôňa aviváže Lenor Gold Orchid s tónmi mimózy, medovej ruže a krémovej broskyne zanechá vo vás neuveriteľne povznášajúci a prepychový zážitok. Vonné perličky do prania Lenor Gold Orchid boli navrhnuté tak, aby sa dokonale doplňovali s Lenor Gold Orchid avivážou. Očarujúce samostatne… a neodolateľné spolu. Zahalená do Lenoru sa cítim úžasne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.