Lenor All-in-1 PODS Pracie Kapsuly, 56 Praní, Gold Orchid

1×56, pracie kapsuly

Značka: LENOR

Pracie kapsuly Lenor Gold Orchid All-in-1 PODS S ultra čistiacou silou pre hĺbkové hygienické čistenie a sviežu posteľnú bielizeň 5 výhod pracieho prostriedku na bielizeň vo forme kapsúl Lenor All-in-1 PODS: 1. Ultra čistiaca sila / 2. Dlhotrvajúca sviežosť / 3. Hebkosť / 4. Starostlivosť o vlákna / 5. Žiarivosť NEBESKÁ SVIEŽOSŤ Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom OBAL ÚPLNE ROZPUSTNÝ VO VODE: prací prostriedok v kapsulách PODS má obal úplne rozpustný vo vode MAXIMÁLNY PÔŽITOK: použite ich v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Gold Orchid a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť DÔVERYHODNÝ: 9 z 10 spotrebiteľov, ktorí vyskúšali prací prostriedok na bielizeň Lenor All-in-1 PODS vo forme kapsúl, sa presvedčili o čistiacej sile Lenoru

Na sklade v eshope
17,77 ušetríte 7,62 €

Pôvodná cena 25,39 €, zľava 30%

Najnižšia cena pred zľavou: 22.69 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lenor All-in-1 PODS Pracie Kapsuly, 56 Praní, Gold Orchid 1×56, pracie kapsuly

X68937

Hlavný popis produktu

Vyskúšajte pracie kapsuly LENOR Gold Orchid All-in-1 PODS s ultra čistiacou silou pre hĺbkové hygienické čistenie a sviežu posteľnú bielizeň. Ultra čistiaca sila od Lenoru preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nahromadenú špinu a škvrny dokonca aj pri nižších teplotách prania a zároveň za sebou zanecháva dlhotrvajúcu nebeskú sviežosť Lenoru.

Kapsuly Lenor sú biologicky odbúrateľné majú obal úplne rozpustný vo vode. Tip Maximalizujte svoj pôžitok použitím kapsúl LENOR All-in-1 PODS v kombinácii s avivážou Lenor Gold Orchid pre intenzívnu vôňu a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť. 9 z 10 spotrebiteľov, ktorí vyskúšali kapsuly Lenor All-in-1 PODS, sa presvedčili o čistiacej sile Lenoru. Vyskúšajte to aj vy!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.