Lenor All-in-1 PODS Pracie Kapsuly, 22 Praní, Sensitive

1×22 ks, pracie kapsuly

Značka: LENOR

Pracie kapsuly Lenor Sensitive All-in-1 PODS Pre hĺbkovú čistotu a jemnú vôňu 5 výhod pracieho prostriedku na bielizeň vo forme kapsúl Lenor All-in-1 PODS: 1. Hĺbková čistota / 2. Jemná vôňa / 3. Dermatologicky testované / 4. 0 % farbív / 5. Naša najjemnejšia čistota NEBESKÁ SVIEŽOSŤ Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom KARTÓNOVÁ ŠKATUĽA ECOCLIC: znížme množstvo plastov vďaka kapsulám na pranie Lenor All-in-1 PODS, ktoré teraz dodávame v recyklovateľnej kartónovej škatuli s obsahom maximálne 5 % plastov navrhnutej na ochranu vašich kapsúl PODS OBAL ÚPLNE ROZPUSTNÝ VO VODE: prací prostriedok v kapsulách PODS má obal úplne rozpustný vo vode MAXIMÁLNY PÔŽITOK: použite ich v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Sensitive a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť DÔVERYHODNÝ: 9 z 10 spotrebiteľov, ktorí vyskúšali prací prostriedok na bielizeň Lenor All-in-1 PODS vo forme kapsúl, sa presvedčili o čistiacej sile Lenoru

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
16,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lenor All-in-1 PODS Pracie Kapsuly, 22 Praní, Sensitive 1×22 ks, pracie kapsuly

X68932

Hlavný popis produktu

Objavte pracie kapsuly LENOR Sensitive All-in-1 PODS v recyklovateľnom balení, špeciálne navrhnuté na tkaniny, ktoré sa dotýkajú citlivej pokožky. Inovatívna technológia hebkosti od Lenoru okrem hĺbkového čistenia aj zjemňuje a zmäkčuje vlákna. Zloženie navyše obsahuje jemnejšiu vôňu, čím chráni citlivú pokožku, vy si však napriek tomu môžete vychutnať sviežo voňajúce oblečenie.

Rozmaznávajte sa. Táto jemná vôňa má hrejivé srdce obalené chladivými tónmi pre pocit hebkosti a sviežosti. Prací prostriedok na bielizeň vo forme kapsúl LENOR Sensitive All-in-1 PODS je dermatologicky testovaný s certifikáciou ECARF Európskeho centra pre výskum alergií. Pracie kapsuly Lenor All-in-1 PODS teraz môžu pomôcť znížiť množstvo plastov vďaka recyklovateľnej kartónovej škatuli ECOCLIC!

Škatuľa obsahuje maximálne 5 % plastu, ktorý chráni kapsuly PODS. Kapsuly Lenor sú biologicky odbúrateľné majú obal úplne rozpustný vo vode. Tip Maximalizujte svoj pôžitok použitím kapsúl LENOR All-in-1 PODS v kombinácii s avivážou Lenor Sensitive a získajte hĺbkovú čistotu a starostlivosť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.