Nachádzate sa: Dr.Max > Lekár 24

Poraďte sa s lekárom cez telefón

 

SKUTOČNÉ PRÍBEHY: Poraďte sa s lekárom cez telefón

Ak si zlomíme nohu či ruku, obyčajne vieme, že treba ísť bezodkladne na pohotovosť či chirurgiu. V živote sa však vyskytne množstvo dovtedy nepoznaných situácií,  kedy nevieme ako reagovať a čo robiť. A povedzme si to na rovinu, v niektorých ide doslova o život!

Treba volať okamžite záchranku? Mám utekať rovno k lekárovi? Alebo stačí použiť masť, ktorú mi naposledy, pri rovnakom probléme predpísal lekár? Situácií, v ktorých sa ocitáme bez varovania my alebo naši najbližší je množstvo, a rovnako tak počet prípadov, kedy treba konať veľmi rýchlo.

Prečítajte si skutočné príbehy a osobné spovede ľudí, ktorí si boli v kritickom momente neistí a nevedeli si dať rady. Vďaka službe Lekár24 však dostali odpovede  a informácie od odborného zdravotníckeho personálu alebo lekárov na telefóne, s ktorými mohli konzultovať svoje ťažkosti a poradiť sa.

 

[Lekár na telefóne zachránil Jankovi život]

Na prvý pohľad nič nezistil! Hrozba menom syndróm suchého topenia sa objavila hodiny po tom, ako sa Bernolákovčan Ján vracal s dvojročným synčekom domov z plavárne. Malý Janko (2) začal odrazu chrčať a nevedel sa nadýchnuť. Otca sa pochopiteľne zmocnil strach o život milovaného dieťaťa.

01.08.2018    Čítať viac
[Neviditeľné ohrozenie: Z nevinného pádu sa vykľul silný otras mozgu]

Po páde z kolobežky, ako už veľakrát predtým, bol najprv malátny, potom silno zvracal a napokon... Pohotová mamička a lekár na bezplatnej 24 hodinovej telefonickej linke zachránili 13-ročného Jakubka. Mal silný otras mozgu.

01.08.2018    Čítať viac
[Neznesiteľná bolesť na hrudi narastala]

Keď odrazu staršia pani pocítila tlak na hrudi, cítila sa na odpadnutie a bolesť namiesto, aby prestávala alebo celkom pominula sa naopak stupňovala. V rodine nastala v rodine panika. Je to infarkt? Čo robiť? S kým sa poradiť? 

01.08.2018    Čítať viac
[Do nemocnice prišli v hodine 12-tej]

Michaela (32) z Bratislavy na vlastnej koži zažila, že telefonát na linku Lekár24 môže zachrániť život. Prečítajte si príbeh mladej mamičky a šesťročného Marka, ktorý dorazil do nemocnice na poslednú chvíľu.

01.08.2018    Čítať viac
[Keď vás napadne „črevný diabol“]

Črevné problémy sprevádzané celodennými hnačkami dovedú človeka na samé dno fyzický síl. Cesta k lekárovi je nemysliteľná, beží človeku zväčša v hlave. Kedy už to už konečne skončí a ako si pomôcť?

01.08.2018    Čítať viac

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek