LEGO® Friends 41712 Smetiarske auto

1×1 ks, lego stavebnica

Značka: LEGO
Produktový rad: Friends

Smetiarske vozidlo (41712)! Deti môžu s kamarátkami LEGO® Friends Emou a River hliadkovať na pláži, zbierať odpadky a chrániť divokú prírodu. Stavebnica zameraná na problematiku spracovania odpadu ponúka 3 popolnice na triedenie papiera, potravín a skla.

15,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LEGO® Friends 41712 Smetiarske auto 1×1 ks, lego stavebnica

X011593

Hlavný popis produktu

Hľadáte zábavný darček pre deti od 6 rokov, ktorým záleží na životnom prostredí?

Potom pre vás máme model Smetiarske vozidlo (41712)! Deti môžu s kamarátkami LEGO® Friends Emou a River hliadkovať na pláži, zbierať odpadky a chrániť divokú prírodu.

Stavebnica zameraná na problematiku spracovania odpadu ponúka 3 popolnice na triedenie papiera, potravín a skla. Zároveň nechýbajú super doplnky pre realistickejší dojem, ako sú lopata a drapák na odpadky.

Smetiarske auto zaujme tiež pohyblivým ramenom, ktorým deti môžu uchopovať smetiaky a vyklápať ich obsah do kontajnerov. Stavanie obohatené o digitálne nástroje Táto cool sada deťom umožní zažiť staviteľský úspech.

Súčasťou je nielen podrobný obrázkový návod, ale aj interaktívne digitálne pokyny.

Inštrukcie sú k dispozícii v bezplatnej aplikácii s návodmi LEGO pre chytré telefóny a tablety a ponúkajú intuitívne nástroje približovania a otáčania, ktoré deťom umožnia vizualizovať si hotový model zo všetkých uhlov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.