LEGO® DUPLO 10930 Buldozér

1×1 ks, lego stavebnica

Značka: LEGO
Produktový rad: DUPLO

Pri hre so stavebnicou LEGO® DUPLO® Buldozér (10930) si deti rozvíjajú dôležité zručnosti, ktoré im vydržia celý život!

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: LEGO® DUPLO 10930 Buldozér 1×1 ks, lego stavebnica

X011502

Hlavný popis produktu

- Obsahuje roztomilý pohyblivý buldozér s ručnou lopatou, balvan, výstražnú značku a figúrku robotníka s reflexnou vestou.
- Zatiaľ čo rodičia a ďalší blízki budú so svojimi deťmi zdieľať nápadité príbehy, malí stavitelia sa budú učiť jemnej motorike pri jazde buldozérom a naberaní balvanu.
- Ak chcete svojim najmenším darovať hračku, ktorá podporí ich rozvoj, tento buldozér od LEGO® DUPLO® je skvelým darčekom pre malých nadšencov vozidiel a stavania vo veku od 2 rokov.
- Buldozér meria viac ako 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 7 cm na šírku - ideálna veľkosť na kreatívnu hru, nech ste kdekoľvek.
- Pre ešte viac zábavy skombinujte túto sadu s ďalšími stavebnicami s motívom LEGO® DUPLO®.
- Tento model sa zaobíde bez batérií. Buldozér LEGO® DUPLO® poháňa len detská predstavivosť - takže sa nikdy nezastaví!
- Jednoduché návody na stavanie poskytujú nápady a inšpiráciu, ktoré vám pomôžu podporiť rozvoj detí a užiť si veľa zábavy okamžite a bez zdržiavania.
- Kocky LEGO® DUPLO® prinášajú známe prostredia, zábavné postavičky a ľahko manipulovateľné dieliky, ktoré umožňujú rozvíjať detskú fantáziu pri stavaní, učení a hre s otvoreným koncom.
- Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú najvyššie priemyselné štandardy, takže si môžete byť istí, že malé rúčky ich ľahko uchopia, umiestnia a rozoberú - a to už od roku 1969.
- V spoločnosti LEGO Group naše tehličky a dieliky púšťame, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zabezpečili, že každá stavebnica LEGO® DUPLO® spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.