Lavera Bieliaca Zub.pasta 75ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Bieliaca zubná pasta 75 ml Zvoľte pre svoju starostlivosť zubnú pastu so šetrnou bieliacou zložkou z bambusovej celulózy a fluoridu sodného. Vďaka kombinácii celulózových čistiacich teliesok a oxidu kremičitého bielia zuby prírodným a veľmi jemným spôsobom. Čisté zloženie nedráždi ďasná ani nenarušuje zubnú sklovinu. Pasta odstraňuje zubný povlak a znižuje riziko vzniku kazov i zubného kameňa. Vďaka obsahu fluoridu sodného pasta posilňuje zubnú sklovinu a vytvára na zuboch dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu. Esenciálny olej z Bio Mäty zanecháva svieži dych.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

5,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Bieliaca Zub.pasta 75ml 1×1 ks

X58580

Hlavný popis produktu

Zvoľte pre svoju starostlivosť zubnú pastu so šetrnou bieliacou zložkou zbambusovej celulózy a fluoridu sodného. Vďaka kombinácii celulózových čistiacich teliesok a oxidu kremičitého bieli zuby prírodným a veľmi jemným spôsobom. Čisté zloženie nedráždi ďasná ani nenarušuje zubnú sklovinu. vzniku kazov i zubného kameňa.Vďaka obsahu fluoridu sodného pasta posilňuje zubnú sklovinu a vytvára na zuboch dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu.Esenciálny olej z Bio Mäty zanecháva svieži dych. Pasta obsahuje STRONG & WHITE COMPLEX – unikátnu kombináciu účinných prírodných látok, ktorá posilňuje zuby a prirodzene znižuje ich zafarbenie.

Päť benefitov zubných pást lavera:

• jemne odstraňujú povlak

• predchádzajú tvorbe zubných kazov

• chráni pred tvorbou zubného kameňa

• redukujú problémy s ďasnami

• zanechávajú extra svieži dych

Účinné látky: Bambusová celulóza má jemný abrazívny a leštiaci efekt. Odstraňuje zubný povlak aj zubný kameň a obnovuje prirodzenú farbu zubov. Extrakt z Bio Mäty piepornej sa získava z listov a výhonkov rastliny. Jeho hlavnými zložkami sú éterické oleje (vrátane mentolu), ktoré majú detoxikačné a upokojujúce účinky.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

Vegan • Produkty neobsahuje živočíšne suroviny a nebol testovaný na zvieratách.

NATRUE • Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité iba látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.

Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.