Lauben Vacuum Sealer VS01

1×1 ks, vákuovačka

Značka: LAUBEN
5.0

Vákuovačka, plne automatická, súčasťou balenia je rezačka fólie, hadička na externé odsávanie, 5 m kotúč fólie Lauben Sous Vide Foil 2805, ready to use balenie, funkcia pre samostatné zatavenie zvaru, pre odsatie vzduchu, funkcia automatického zatavenia a zavákuovania stlačením tlačidla, vhodné pre sous vide varenie, uchová potraviny až 5× dlhšie, kompatibilné so všetkými fóliami do šírky 30 cm.

50,59
Doprava zadarmo

O produkte: Lauben Vacuum Sealer VS01 1×1 ks, vákuovačka

X57602

Lauben Vacuum Sealer

Šetrite čas, miesto aj planétu

Situáciu, keď sa nám nepodarí včas spotrebovať všetko, čo máme v chladničke a musíme zbytočne vyhadzovať jedlo, poznáme asi všetci. Jednoduchým a zároveň veľmi efektívnym riešením je vákuovanie. Vďaka vákuovačke Lauben Vacuum Sealer VS01 až päťnásobne predĺžite trvanlivosť potravín.

Metóda vákuovania vďaka odsatiu vzduchu pomocou vákuovačky výrazne spomaľuje proces oxidácie, pri ktorom sa potraviny kazia. S Lauben Vacuum Sealer VS01 docielite dlhšiu životnosť potravín a zabránite negatívnym vplyvom pôsobenia vlhkosti a baktérií zo vzduchu v chladničke, ktoré spôsobujú zmeny farieb, chutí, a predovšetkým celkovej kvality vašich potravín. Jedlo vám vďaka zavákuovaniu do špeciálnej fólie, ktorá je súčasťou balenia, v chladničke alebo mrazničke vydrží omnoho dlhšie, ušetríte čas a vyhnete sa nepríjemnému a zbytočnému plytvaniu.

Celý proces je veľmi jednoduchý, na ovládanie vákuovačky slúžia iba štyri tlačidlá. Vákuovačka pre vás bude takisto skvelým pomocníkom, ak si chcete osvojiť obľúbenú metódu sous vide varenia alebo si predpripraviť napríklad steaky pre prípad nečakanej návštevy.

Predlžuje život potravinám

Urobte si z Lauben Vacuum Sealer VS01 svojho každodenného pomocníka na ceste v boji proti plytvaniu jedlom. Vákuovačka si poradí so všetkým, čo máte v chladničke. Zvláda vlhké, suché, mäkké aj tvrdé potraviny, stačí vopred zvoliť ten správny program pomocou príslušného tlačidla. Predĺžiť život tak môžete zelenine, mäsu alebo pečivu, ale aj napríklad polievkam alebo narodeninovej torte.

Ovládanie zvládne každý

Ovládanie Lauben Vacuum Sealer VS01 je veľmi jednoduché a zvládne ho každý. Na navolenie správneho procesu slúžia 4 tlačidlá a vy sami presne korigujete, aký druh potravín chcete zavákuovať. Na vytvorenie vákua slúži tlačidlo Vacuum. Fóliu, ktorá je súčasťou balenia, potom ľahko zatavíte pomocou tlačidla Seal. Prípadne môžete zvoliť možnosť automatického procesu. Nemusíte čítať zdĺhavé návody, súčasťou balenia je aj QR kód, ktorý naskenujete vo svojom telefóne, a prehrá sa vám jednoduchý video tutoriál.

All-in-one

S Vacuum Sealer VS01 máte všetko, čo na vákuovanie potravín potrebujete, nemusíte si obstarávať žiadne ďalšie zariadenia. V balení máte rovno pripravený aj plný päťmetrový kotúč vákuovacej fólie Lauben Sous Vide Foil 2805. Súčasťou vákuovačky je integrovaná rezačka fólie, pomocou ktorej odrežete potrebné množstvo fólie a vytvoríte si tak vákuovacie vrecúško priamo na mieru. Vákuovačka potom sama z vrecúška vysaje vzduch a fóliu zataví. Na vás zostane len uloženie zavákuovaných potravín na chladné miesto, kde vám vydržia, než ich budete chcieť spotrebovať.

Poradí si so všetkým

Pomocou vákuovania predĺžite životnosť akýmkoľvek potravinám. Vacuum Sealer VS01 zvládne všetko, čo máte radi, od zelených fazuliek až po narodeninovú tortu.

Pomocník nielen do kuchyne

Môže vás zachrániť aj na cestách. Je síce odborníkom na potraviny, ale poradí si aj s inými predmetmi. Chystáte sa na výlet do prírody alebo pod stan? Zavákuovať môžete aj zápalky, mapy alebo oblečenie a udržať všetko, čo budete potrebovať bezpečne v suchu, a zároveň tým zmenšíte objem vašej batožiny.

Zostane na svojom mieste

Vďaka protišmykovým nôžkam sa vám nestane, že by vákuovačka po kuchynskej linke cestovala.

Pracuje takmer sama

Je na vás, akú cestu zvolíte. Vacuum Sealer VS01 ponúka režim automatického vytvorenia vákua a následného zatavenia fólie.

Koniec plytvania

Všetci neradi plytváme. Vy môžete s plytvaním jedlom skoncovať ešte dnes vďaka Vacuum Sealer VS01.

Intuitívne ovládanie

Na ovládanie a kontrolu celého procesu stačia 4 tlačidlá, pomocou ktorých zvolíte, aké potraviny alebo predmety vákuujete a aký režim vákuovania preferujete.

Sous vide pomocník

Vákuovačka je každodenným pomocníkom šéfkuchárov, ktorí na prípravu svojich pokrmov využívajú metódu sous vide. Vyskúšajte varenie vo vákuu aj vy.

Ready to use

K vákuovačke nemusíte nič ďalšie dokupovať, všetko, čo na vákuovanie potrebujete, vrátane špeciálnej fólie, je súčasťou balenia.

Superpevný zvar

Vďaka automatickej taviacej funkcii bude výsledný zvar superpevný a dokonale nepriedušný, navyše je širší než zvyčajne – 2,5 cm. Výsledné zatavené vrecúška bez problému prešli náročnými záťažovými testami.

Režim pre suché aj vlhké potraviny

Vo vákuovačke Lauben Vacuum Sealer VS01 môžete vákuovať naozaj čokoľvek. Funkcia pre vlhké a krehké potraviny zaistí šetrnejšie odsatie vzduchu a nedôjde tak k deformácii obsahu vrecúšok. Tekutinu, ktorá by aj napriek tomu unikla, bezpečne zachytí vyberateľná odkvapkávacia drážka.

Ukladací priestor na kábel

Prebytočnú dĺžku kábla pohodlne zmotáte do priestoru na dne vákuovačky a nebude vám teda nikde na linke prekážať.

Parametre


ModelLBNVS01
Napájanie220 ~ 240 V, 50/60 Hz
Príkon125 W
Vákuum-50 ~ -60 kPa
Šírka zvaru2.5 mm
Bezpečnostná poistkaANO
Maximálna šírka fólie30 cm
Rozmer370 × 120 × 55 mm
Hmotnosť1,2 Kg

Obsah balenia

  • Lauben Vacuum Sealer VS01
  • Lauben Sous Vide Foil 2805
  • Hadička na odsávanie z externých nádob

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.