LANAFORM - Aroma difuzor Fidji sivý

1 kus

Značka: LANAFORM
Ľahko prenosný ultrazvukový difúzor esenciálnych olejov ponúka príjemnú aromaterapiu. Umožňuje prevádzku buď s premenlivým náladovým osvetlením, s jednou zvolenou stálou farbou osvetlenia alebo uvoľňovanie vône bez náladového osvetlenia.
21,89 ušetríte 8,10 €

Pôvodná cena 29,99 €, zľava 27%

Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29.9
21 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X41664

Vlastnosti:

• Čistý dizajn
• Premenlivé farby alebo zvolená stála farba osvetlenia prstenca a veka
• Ľahký a praktický, ideálny aj na cestovanie
• Napájanie prostredníctvom USB

Fidji doma
Vďaka čistému a nadčasovému dizajnu si Fidji nájde miesto na stole v jedálni alebo na nočnom stolíku, aby ste pocítili výhody esenciálnych olejov. Esteticky atraktívna hmla, jemné svetlo a tichá prevádzka vám pomôžu uvoľniť sa.
Vyberte si meniace sa farby alebo nastavte jednu podľa výberu, aby ste získali atmosférické vizuálne zvýraznenie, podľa Vašej nálady. Uvoľnite sa do príjemnej pohody bez toho, že aby ste sa obávali o Váš Fidji, on sa automaticky vypne, keď bude prázdna nádržka na vodu.

Fidji na cestách
Fidži je ľahko prenosný do práce a môže byť diskrétne umiestnený na pracovnom stole. Pripojte ho k počítaču pomocou kábla USB. Rozptýli esenciálne oleje, ktoré Vám pomôžu sústrediť sa, stimulovať a pomôcť Vám relaxovať.
Prečo ho nevložiť do kufra na dovolenku? Vďaka kompaktnému, ľahkému formátu Fidji už nebudete musieť dovolenkovať bez Vašich obľúbených esenciálnych olejov a môžete si vytvoriť svoju bublinu pohody pri pracovných cestách alebo na dovolenke.