LAMAX Storm1

1×1 ks, reproduktor s bluetooth

Značka: LAMAX
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
61,89
Doprava zadarmo
61 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X51764

LAMAX Storm1 Turquoise

Prekričí všetky ostatné

Chceš mať ten najhlasnejší reprák medzi kamošmi? Storm1 s výkonom 40 W duní viac než hromy pri búrke. Párty navyše vďaka vodotesnému telu nekončí úderom blesku ani búrkou – pogumovaný povrch vydrží všetky výlety aj hrubšie zaobchádzanie. S nadupanou batériou zvládne hrať až 15 hodín a najnovšie Bluetooth 5.0 sa postará o smooth prenos na vzdialenosť dlhšiu ako 15 metrov. Túto jazdu si musíš užiť!

Proste BOOOM v 3 dimenziách

Vyber si režim podľa svojej nálady a LAMAX Storm1 sa ti prispôsobí. Došlo na grilovanie s partiou? Zapni Super bass. Chystáš sa ozvučiť celú miestnosť? Vyskúšaj Hall mód. Chceš si užiť chill pri západe slnka? Vyvážený Normal režim ti obľúbené songy pošle bez skreslenia. Nech sa rozhodneš akokoľvek, v každej situácii ti kryjú chrbát dva kvalitný meniče s celkovým výkonom 40 W. S funkciou TWS môžeš navyše pripojiť ďalší kúsok a zvuk zdvojnásobiť.

Pripravený na tvoj život

LAMAX Storm1 s tebou zvládne každý trip a svojím výrazným dizajnom pritiahne pozornosť. Aj keď je pevný, do batohu sa ti vojde raz dva a bez problémov ho so sebou kamkoľvek vezmeš. Nebojí sa vody, snehu, ani prachu, takže ti môže robiť parťáka na horách aj v lodi na rieke. Bez zásuvky sa navyše zaobíde až 15 hodín – daj svojim výletom šťavu!

Máš ho pod palcom

S najnovším Bluetooth 5.0 môžeš svoj playlist do repráku posielať zo vzdialenosti viac ako 15 metrov. Vysoká prenosová rýchlosť zaistí tú najlepšiu kvalitu, stabilitu a dlhšiu výdrž baterky. S párovaním ti pomôže zabudované NFC, vďaka ktorému sa telefón s reproduktorom prepojí v sekunde. A keď nechceš použiť Bluetooth, stále máš na výber 3,5mm jack alebo Micro SD kartu.

Vysoký výkon 40 W

Reproduktor sme vybavili dvoma poriadne hlasnými meničmi s celkovým výkonom 40 W. Veľa hlasnejších kúskov v tejto kategórii nenájdeš.

Vodotesnosť IP67

S certifikátom IP67 máš istotu, že tento reproduktor niečo vydrží. Môže sa až na 30 minút potopiť do hĺbky jedného metra, hodiť do snehu alebo nechať v prašnom prostredí. Pogumovaná konštrukcia prežije skoro všetko.

True wireless stereo a Beatshare®

S funkciou BeatShare® môžeš k svojmu reproduktoru pripojiť ďalší Storm1, Sounder2, Sounder2 Mini, Sounder2 Max nebo Sentinel2 a navýšiť tak výkon celej zostavy. Hlasitosť bude vyrovnaná a oba repráky ovládaš zároveň.

Beatbass® zvuk

Bohatý a vyrovnaný prednes, vďaka ktorému si vychutnáš svoj playlist v plnej kvalite? Presne to ti naservíruje naša technológia BeatBass®.

Najnovší Bluetooth 5.0

Nová verzia Bluetooth zvláda prenášať dvojnásobok dát až na 20 metrov, takže do reproduktoru pošle song v maximálnej kvalite. Zároveň je ešte úspornejší, čo ocení tvoja baterka v telefóne.

15 hodín hudby

Vďaka veľkej batérii s kapacitou 6 600 mAh môžeš počúvať bez prestávky až 15 hodín. Ideálne na výlety, kde nemáš po ruke zásuvku. Nabíjanie zaberie ani nie 3 hodiny.

Hall a super bass režim

Vyber si z troch režimov podľa situácie. Hall režim sa hodí pre ozvučenie celého priestoru, super bass zosilní hĺbky a vyvážený mód nechá vyniknúť hudbu bez skreslenia.

Praktické USB-C a NFC

S obojstranným USB-C konektorom už nemusíš riešiť, ako ho zapojiť – nikdy neurobíš chybu. NFC urýchli párovanie. Stačí telefón k reproduktoru priblížiť a je to.


Parametre

 • Parametre reproduktoru: 2 × 20 W, Ø 53 mm, 80 Hz – 18 kHz
 • Batéria: Li-Ion 6600 mAh
 • Doba prehrávania: Hlasitosť 50 % - 15 h, Hlasitosť 80 % - 7 h                               
 • Doba nabíjania: 3 hodiny
 • Funkcie: Bluetooth, AUX, Micro SD karta, BeatShare®, TWS, BeatBass®, NFC, Hall Sound, Handsfree, Aktivácia mobilného asistenta
 • Bezdrôtová technológia: Bluetooth 5.0
 • Vodeodolnosť: IP67
 • Rozmery: 204 × 80 × 64 mm
 • Hmotnosť: 800 g

Obsah balenia

 • Reproduktor
 • Nabíjací USB-C kábel
 • 3,5 mm audio kábel
 • Manuál

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.