LAMAX Blaze2

1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá

Značka: LAMAX
Bezdrôtové slúchadlá cez hlavu, výdrž batérie 35 hodín, zabudovaný mikrofón, Bluetooth 5.0, automatické párovanie, dosah 10 m, vyvážený zvuk, ľahký design, ovládanie na slúchadlách, mäkké náušníky, kĺby pre jednoduché zloženie, 3,5 mm jack, podpora Siri a Google Assistenta
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
31,89
Doprava zadarmo

O produkte

X51767

LAMAX Blaze2 

Nasaď, zapni, užívaj

Cesty do školy a do práce si vyžadujú odpovedajúci gear. Slúchadlá LAMAX Blaze2 idú v stopách legendárneho predchodcu a ponúka ešte lepší sound, vychytanejší design a kúpu moderných technológií vrátane Bluetooth 5.0. Vďaka skladaniu a nízkej hmotnosti ti budú servírovať tvoju obľúbenú muziku nonstop. A to ešte nevieš, že na jedno nabitie vydržia až 35 hodín! Môžeš ich mať všade so sebou, ale mocné basy a vyvážené stredy aj výšky ťa zodvihnú zo stoličky aj doma.

Pohodlie na prvom mieste

Nikto sa nechce stresovať, milujeme intuitívne veci. Preto ťa ohromná výdrž batérie zbaví strachu z hľadania zásuvky. Vymaznané detaily LAMAX Blaze2 ale oceníš hlavne pri každodennom prenášaní. Jednoducho ich zabalíš vďaka skladacím kĺbom a s extra pohodlnými náušníkmi a ľahkou konštrukciou si tvoje uši nerušene užijú hudobný maratón.

Nutnosť do mestskej džungle

Luxusné slúchadlá sa dnes nezaobídu bez Bluetooth 5.0. Preto nájdeš kvalitný prenos zvuku na vzdialenosť až 10 metrov aj v LAMAX Blaze2. Preskakuj skladby, stlm si song, alebo prijímaj hovory priamo na slúchadlách. Inteligentne navrhnuté ovládanie ťa počúvne na povel. Doslova, pretože behom sekundy môžeš hovoriť so Siri alebo Google Asistentom. A jak si raz zvykneš na automatické párovanie s telefónom a ďalšími zariadeniami, už pre teba nebude cesty späť.

Ber to s (hudobným) nadhľadom

Mobil, peňaženka, slúchadlá, kľúče – svätá štvorica na kontrolu pred odchodom z domu. Určite súhlasíš, že hudba v top slúchadlách je základ pre to, aby ťa v MHD neporazilo. Daj si do uší nekompromisnú párty s LAMAX Blaze2 a hoď sa do pohody. Vďaka kompaktnému a ľahkému designu ťa prevedú každým mestským dobrodružstvom a padnú skvele do batohu.

BLUETOOTH 5.0

Bluetooth 5.0 prináša rýchlejší prenos a dosah až 10 metrov. To znamená, že tvoje tracky pôjdu v najlepšej kvalite, aj keď sa budeš prechádzať po byte.

OVLÁDANIE NA SLÚCHADLÁCH

Play/pause, úprava hlasitosti a príjem hovorov – všetko máš na jedno stlačenie priamo na slúchadlách.

KOMPAKTNÝ DESIGN

Minimalistické prevedenie je o to krajšie, keď je z kvalitných materiálov. Slúchadlá LAMAX Blaze2 vďaka kĺbom ľahko zložíš a s nízkou hmotnosťou ti skvele padnú okolo krku.

MOHUTNÝ BEATBASS® ZVUK

Vychutnaj si svoj playlist v maximálnej kvalite. S technológiou BeatBass si užiješ ešte o triedu nabúchanejší prednes.

VÝDRŽ AŽ 35 HODÍN

Batéria s kapacitou 500 mAh znamená nabíjanie raz za pár dní a smutných kamarátov, ktorým sa konkurenčné slúchadlá dávno vybili.

HANDSFREE A KVALITNÝ MIKROFÓN

Videokonferencie, hovory s priateľmi – na zodvihnutie callu nemusíš vziať telefón ani do ruky. Druhá strana ocení kvalitný mikrofón a teba nič nevyrušuje.

AUTOMATICKÉ PÁROVANIE

Slúchadlá hneď začnú hľadať tvoj telefón, takže než ich stihneš nasadiť, už môžeš počúvať. To ušetrí mnoho klikania v nastavení.

VYVÁŽENÝ SOUND

Dopraj svojmu playlistu kvalitu. LAMAX Blaze2 servírujú každý tón bez skreslenia, takže sa k tvojim ušiam dostane len to najlepšie.

HLASOVÍ ASISTENTI NA DOSAH

Zjednoduš si život vďaka jednoduchej aktivácii Google Assistenta, Siri, nebo Alexy priamo na slúchadlách. Radi ti splnia každé prianie.

HRAJÚ AJ S KÁBLOM

Po pripojení audio káblu fungujú Blaze2 ako bežné drôtové slúchadlá a hrajú, aj keď práve nie sú nabité.


Technické parametre

 • Typ slúchadiel: Bezdrôtová náhlavná
 • Bezdrôtová technológia: Bluetooth 5.0
 • Bluetooth dosah: ≤10 m
 • Kapacita batérie: 500 mAh
 • Doba prehrávania: Až 35 hodín
 • Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz
 • Handsfree: Integrovaný reproduktor aj mikrofón. Ovládať handsfree možno tlačidlami na slúchadlách
 • Funkcie tlačidiel slúchadiel: Prehrávanie skladieb, ovládanie handsfree, ovládanie hlasitosti, aktivácia Siri, Alexy alebo Google Assistant

Obsah balenia

 • Bezdrôtové slúchadlá LAMAX Blaze2
 • Micro USB nabíjací kábel
 • 3,5 mm jack audio kábel
 • Návod na obsluhu

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.