Labo Cosprophar Kompletná starostlivosť na obnovu rastu vlasov (stupeň 500) - šampón pre podporu rastu vlasov muž

20×3,5 ml + 200 ml, starostlivosť na obnovu rastu vlasov

Crescina Transdermic starostlivosť pre podporu rastu vlasov je prémiový dermokozmetický prípravok na lokálne ošetrenie rednutia vlasov vďaka špeciálnej transdermálnej technológií.

162,75
Doprava zadarmo

O produkte: Labo Cosprophar Kompletná starostlivosť na obnovu rastu vlasov (stupeň 500) - šampón pre podporu rastu vlasov muž 20×3,5 ml + 200 ml, starostlivosť na obnovu rastu vlasov

X021337

Hlavný popis produktu

Zloženie prípravku vytvára ideálne prostredie vo vlasovom folikule pre kmeňové bunky, ktoré sú nevyhnutné pre rast nových vlasov.
ÚČINOK U 100% TESTOVANÝCH SUBJEKTOV: Výsledok po 4 mesiacoch klinických testov: +7 az +41 nových rastúcich vlasov v oblasti 1,8 cm² (podliehajúcej elektonickému počítaniu)
TRANSDERMÁLNA TECHNOLÓGIA
Patentovaná transdermálna technológia umožňuje aktvnym zložkám v komplexe pre opätovný rast, komplexu HFSC a Booster komplexu preniknúť vlasovým systémom nie len cez vlasové folikúl (transfolikulárnou cestou), ale taktiež skrz vrstvy pokožky hlavy (transdermálne). Vďaka ich nízkej molekulovej hmotnosti a vďaka prítomnosti 3 zložiek podporujúcich prienik je uľahčená penetrácia a pôsobenie funkčných aktívnych zložiek.

stupeň 500: stredná fáza rednutia vlasov + Speciálny šampón Crescina Transdermic proti rednutiu vlasov obsahuje aktívne zložky pre podporu rastu vlasov HFSC (cystein, lysin, glykoprotein, Stem-Engine). Tie sú obohatené o 3 zložky (pentylen, decylen a kaprylyl glykol), ktoré zlepšujú prienik a účinok aktívnych zložiek. Zároveň posilňuje vlasové vlákna a vlasom dodává objem. Šampón je ideálny k doplneniu lokálnej starostlivosti v ampulkách

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.