L'Oréal Paris Revitalift Filler HA

7×1,3 ml, sérum

Vysokokoncentrované sérum Revitalift Filler je určené pre ženy, ktoré chcú svojej pleti navrátiť mladistvý vzhľad, pružnosť a kontúry. Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá prináša prirodzené výsledky, účinkuje v dvoch krokoch: zvláčňuje kožu v jej hlbokých vrstvách a stimuluje väzivové bunky fibroblasty k rýchlejšej produkcii kolagénu.
Darček k nákupu nad 14,99 € Pri nákupe vybraných produktov L'Oréal Paris nad 14,99 € získate suchý šampón na vlasy ako darček.
Na sklade
13,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
13 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X47674

Trendom v boji proti vráskam sa za posledné roky stali injekcie s kyselinou hyalurónovou. Práve týmto zákrokom je inšpirovaný rad Revitalift Filler s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej. Vysokokoncentrované sérum Revitalift Filler je určené pre ženy, ktoré chcú svojej pleti navrátiť mladistvý vzhľad, pružnosť a kontúry. Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá prináša prirodzené výsledky, účinkuje v dvoch krokoch: zvláčňuje kožu v jej hlbokých vrstvách a stimuluje väzivové bunky fibroblasty k rýchlejšej produkcii kolagénu. Rad Revitalift Filler pomáha obnoviť mladistvý vzhľad pleti pomocou zloženia s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej. Pôsobí predovšetkým na vyplnenie pleti. 7-dňová intenzívna vyplňujúca starostlivosť v ampulkách pôsobí na vyplnenie pleti. Ampulky aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Každý deň použite jednu ampulku počas 7 dní. Ampulku rozbite a jej obsah vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky.