Kúpeľňový rýchloohrievač Heller SHF 18E

Značka: HELLER

Kúpeľňový rýchloohrievač Heller SHF18E s výkonom 1800W je vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a stupňu krytia IP24 ideálnym riešením pre kúpeľne, kde chcete okrem rýchleho zdroja tepla aj štýlový dizajnový kúsok

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Kúpeľňový rýchloohrievač Heller SHF 18E

2a32ee7c-8617-4542-80e3-bcca92c64461

Hlavný popis produktu

Kúpeľňový rýchloohrievač Heller SHF18E s výkonom 1800W je vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a stupňu krytia IP24 ideálnym riešením pre kúpeľne, kde chcete okrem rýchleho zdroja tepla aj štýlový dizajnový kúsok. Inštalovať ho môžete jednoducho na stenu, pričom všetky nastavenia pomocou dotykového ovládania a LCD displeja hravo zvládnete. Nespornou výhodou je aj prachový filter na vstupe nasávania vzduchu do zariadenia, vďaka čomu je vzduch nielen ohrievaný ale aj čistený. Ohrievač Heller SHF18E ponúka aj mnoho inteligentných funkcií ako je uzamknutie, funkcia otvoreného okna či týždenné programovanie. Doprajte si moderné, spoľahlivé a efektívne vykurovanie!

Charakteristika a technické údaje:
Ideálne riešenie pre kúpeľňu
Nový dizajn
Dotykové ovládanie
LCD displej
Výkon: 1800 W
Nastaviteľné funkcie (komfort/ECO/ventilácia)
Funkcia otvorené okno
Týždenný program
Nastavenie teploty a času
Stupeň krytia: IP24 (ochrana voči striekajúcej vode)
Montáž na stenu
Prachový filter
Funkcia zámku
Farba: biela
Napájanie: 220-240V, 50Hz, s pripojovacím káblom
Rozmery s nožičkami: 37,2 x 32 x 13 cm
Hmotnosť: 2,27 kg

Kúpeľňový rýchloohrievač Heller SHF18E od svetovo uznávanej nemeckej spoločnosti Heller, je zárukou kvality a spoľahlivosti. Ponúka tiež prachový filter, týždenné programovanie a nastavenie teploty a času. Jeho biely vzhľad skvelo zapadne do každej moderne zariadenej kúpeľne. Ráno pre väčšinu z nás začína v kúpeľni, tak nech je príjemne teplé.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.