Kuchynský robot VENGA M 3015

Značka: VENGA

Kuchynský robot VENGA M3015 kombinuje niekoľko funkcií v jednom zariadení

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Kuchynský robot VENGA M 3015

d90137f1-2c6a-426b-a7bd-e28144cce8c6

Hlavný popis produktu

Kuchynský robot VENGA M3015 kombinuje niekoľko funkcií v jednom zariadení. S plochým šľahačom na ľahké tortové cesto, hákom na miesenie hustého cesta a šľahačom na šľahanie smotany zvládne klasické úlohy. Kuchynský robot má navyše aj mixér, s ktorým pripravíte krémové smoothie, čerstvé šťavy alebo lahodné omáčky za okamih. S integrovaným mlynčekom na mäso si môžete pripraviť vlastné mleté mäso a dochutiť ho podľa ľubovôle. Môžete si tak byť istí, že vo vašich pokrmoch skončí len kvalitné mäso. Mlynček na mäso využijete aj na prípravu čerstvých klobások alebo burgerov.
Kuchynský robot má 6 rýchlostí a 1000 wattový motor. Vďaka robustnému a odolnému motoru sa ideálne hodí aj pre náročné úlohy. 5-litrová nerezová misa ponúka veľkú kapacitu.
Všestranný talent pre vašu kuchyňu - kuchynský robot VENGA M3015 3v1 s mixérom a mlynčekom na mäso!

Charakteristika a technické údaje:
Kapacita nerezovej misy: 5 litrov
6 rýchlostí
Výklopná hlava umožňuje ľahké vyberanie misy
Veko misy s otvorom na pridávanie prísad
Planetárny pohyb
Mlynček na mäso so zatláčadlom
Objem mixéra: 1,5 litra
Dodávané príslušenstvo: nerezová päťlitrová misa, nerezová balónová šľahacia metla, plochý šľahač, hák na cesto, lopatka, 1,5 l mixér, mlynček na mäso s tromi reznými kotúčmi, príslušenstvo na klobásy a kebbe
Výkon: 1000 W
Napájanie: 220-240 V
Rozmery zariadenia: 230x360x320 mm
Hmotnosť: 7,2 kg
Farba: čierna

Systém rýchleho uchytenia príslušenstva a praktická funkcia naklápania zabezpečia jednoduchú manipuláciu s kuchynským robotom VENGA M3015. Robot je naviac dodávaný s praktickou špachtľou na zoškrabanie dna misy, takže nič nevyjde nazmar.
Odnímateľné časti sa dajú ľahko čistiť v umývačke riadu a kryt je možné utrieť vlhkou handričkou. Čistý a hygienický kuchynský robot tak budete mať vždy po ruke. Vďaka svojmu modernému a priestorovo úspornému dizajnu sa kuchynský robot hodí do každej kuchyne.

Venga je európska značka vysokokvalitných domácich spotrebičov, ktorá dbá na to, aby ich ceny boli prijateľné. Kancelárie spoločnosti sa nachádzajú v oblasti Bruselu. Solárne poháňané logistické centrum (1000 m3), technické oddelenie a oddelenie kvality sa nachádzajú v srdci Nemecka.
Od kuchynských a kozmetických produktov až po upratovanie domácnosti - Venga bude vašim spoľahlivým partnerom pre vybavenie celej vašej domácnosti.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.