Kuchynský robot Adler AD 4226 biely

Značka: ADLER

Získajte najlepšie výsledky prípravy pokrmov s kuchynským robotom Adler AD4226 vďaka jeho planetárnemu systému miešania

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Kuchynský robot Adler AD 4226 biely

42271e30-2de9-40ea-83bc-1223acc83b3d

Hlavný popis produktu

Získajte najlepšie výsledky prípravy pokrmov s kuchynským robotom Adler AD4226 vďaka jeho planetárnemu systému miešania. Ľahko mixujte, šľahajte alebo mieste bez rozstrekovania pričom podľa konkrétnej potreby máte možnosť voľby medzi 6 rýchlosťami. Kapacita misy 3 litre je dostatočná na varenie pre veľkú rodinu alebo na párty. Planetárny kuchynský robot Adler AD4226 je vybavený krytom proti rozstrekovaniu s okienkom na pridávanie surovín počas mixovania. Pohodlné na používanie aj čistenie.
Multifunkčný robot je základom práce vo väčšine kuchýň. Kombináciou viacerých funkcií a zaberaním malého priestoru je alternatívou pre kuchyne malých rozmerov. Samotný robot vyzerá veľmi elegantne, takže mu nič nebráni v tom, aby stál na kuchynskej linke. Tlačidlo náklonu a volič rýchlosti sú umiestnené na ľahko prístupnom mieste na boku prístroja, čo zvyšuje komfort práce. Naklápacia hlava uľahčuje vyberanie misky s pripraveným cestom alebo krémom. Stabilné prísavky zabraňujú kĺzaniu prístroja po kuchynskej linke. Kryt proti postriekaniu ochráni kuchynskú linku pred postriekaním, čo je častý problém tradičných mixérov. Udržiavanie tohto produktu v čistote tiež nevyžaduje veľké úsilie. Všetko príslušenstvo je možné umývať vo vode s prostriedkom na umývanie riadu. Vonkajšie časti a telo je však možné čistiť len kuchynskou utierkou alebo mäkkou handričkou.

Charakteristika a technické údaje:
Planetárny systém miešania
6 rýchlostí
Sklopná hlava
3 l nerezová misa
Kryt proti postriekaniu
3 nadstavce: Hák na miesenie cesta, metla na miešanie, šľahač na šľahanie vajec
Ochrana proti preťaženiu motora
Stabilné prísavky
Výkon: nominálny 700 W, maximálny 1200 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Kompaktná veľkosť, ktorá sa ľahko zmestí do zásuvky (DxŠxV): 31,8 x 19,2 x 24,8 cm
Hmotnosť: 2,6 kg
Odolná surovina krytu: ABS plast
Dĺžka prívodného kábla 100 cm
Farba: biela

Planetárny kuchynský robot Adler AD4226 je ideálnym produktom pre všetkých fanúšikov pečenia. Kuchynský robot, ktorý sám zmieša všetky ingrediencie, nemusíte držať a je vybavený dielmi, ktoré uľahčujú prácu v každej fáze prípravy koláča.
Planetárny pohyb umožňuje presné spojenie jednotlivých prísad. Umožňuje vám tiež získať to najlepšie z ingrediencií, ktoré používate. Jedná sa o eliptický pohyb miešadiel, ktorý sa dostane do každého rohu misy a rovnomerne zmieša suché a mokré prísady. Schopnosť nastaviť šesť rýchlostí je spôsob, ako zvoliť vhodnú rýchlosť miešania pre množstvo a typ prísad. Veľká miska s objemom 3 litre, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vám umožní pripraviť koláč alebo viac pečiva na rodinné stretnutia a s priateľmi. Tri nadstavce: hnetací hák, metla na miešanie a šľahač na vajcia umožňujú pripraviť všetky prvky koláča pomocou jedného zariadenia!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.